Інноваційні електричні ролики Segway Drift W1

Новини про вихід цього електрочуда ще до їх релізу викликали великий ажіотаж серед користувачів. Хіба могли ми уявити в нашому дитинстві, що електричні ролики, якими можна легко керувати простими нахилами тіла, - це сьогодні реальність? :)

Друзі, якщо ви любите кататись на роликових ковзанах або просто шукаєте оригінальний спосіб пересування вулицями міста - рекомендуємо звернути свою увагу на электроролики Segway Drift W1.

Чому ж ці електричні ролики настільки круті?

Головне питання, котре хвилює багатьох користувачів - чи дійсно ці ролики самобалансуються? Так, самобалансовані! Тому освоїти їх буде просто навіть новачку в справі розумного електротранспорту.

До того ж, ви зможете впевнено і безпечно кататись і в нічний час, так як Segway Drift W1 забезпечені підсвічуванням, що істотно полегшує їзду.

Окремо хочеться сказати про маневреності та швидкості цих роликів. Хлопці, вони можуть розвивати швидкість до 12 км / год і навіть долати «гірки», чий нахил становить не більше 10 градусів.

А що стосується автономності, то за рахунок вбудованого акумулятора електроролики можуть «катати» вас на одному заряді до 45 хвилин.

Segway Drift W1 мають надійну конструкцію. Алюмінієва внутрішня структура дозволяє гаджету витримувати загальну вагу до 100 кг, при цьому широкі гумові щитки захищають від випадкових ударів. І не бійтеся пилу і бруду, які несе сильний вітер - електричні ролики захищені за стандартом IP 54, а їх акумулятор за стандартом IPX6, що, ми впевнені, потішить кожного з користувачів.

Ще один важливий нюанс: вага роликів всього близько 7 кг, що дозволяє їх транспортувати без будь-яких труднощів.

Купити електричні ролики Segway Drift W1 ви можете вже сьогодні в нашому інтернет магазині чи поблизу вашого дому.