Інновації Велосвіту: велосипеди Opel і BMW

Дві відомі автомобільні компанії представили нашій увазі велосипеди: Opel - електровелосипед з мотор колесом, а BMW - новий «двухпідвіс».

Найбільший світовий автовиробник Opel розробив новий електричний велосипед з мотор колесом під назвою RADe. Цей велосипед був представлений на щорічній відомій автомобільній виставці в Женеві.

Назва електровелосипеда RADе перекладається з німецької, як «велосипед» (від слова «der Rad») і суфікса «е», тобто - «електричний». Новий байк з мотор колесом вразив публіку своїм незвичайним, і навіть карколомним, футуристичним стилем і яскравою презентацією, яка на виставці жодного відвідувача не залишила байдужим. Електробайк RADе володіє темним матовим забарвленням з червоними, досить яскравими, вставками і незвичайну форму рами, завдяки чому виглядає сучасно, неповторно і дуже стильно.

Електровелосипед від концерну Opel має мотор-колесо потужністю 250 ват. Його літій-іонна батарея надає можливість проїхати на лише від однієї підзарядки за допомогою одного тільки мотор колеса - близько 60 км, а за допомогою електродвигуна педалями - до 145 км! Примітно те, що для заряду цієї диво-батареї необхідно всього 1,5-2 години часу.

В цей же час, баварський автомобільний концерн BMW презентував звичайний 2-х підвіс - BMW Mountain Bike Enduro - спортивний велосипед, якому під силу навіть найскладніші траси.

Велосипед має раму, виконану з легкого алюмінієвого сплаву, надійні гідравлічні гальма Shimano і покришки, чудово чіпляються за будь-яке покриття в будь-яку погоду. Важить BMW Mountain Bike Enduro всього 14,8 кг і чудово підходить для швидкісного катання по гірському ландшафту.

c