Інновації реальні: електромобіль BMW i3

Відмінна керованість, потужний розгін, божевільна мультимедійна система, гідний рівень комфорту, а ще - абсолютно екзотичні для будь-якого автомобіля речі: можливість їзди в одну педаль і тиша в салоні. Це насолод!

BMW i3 розвиває швидкість неймовірно легко. За 7,2 секунди до 100 км - хіба це жарт ?! До того ж 170 кінських сил і 250 Нм моменту на 1200 кг ваги - це немало. У міському трафіку цей автокар може обігнати куди більш потужні автомобілі. Хоч і максимальна швидкість цього електричного BMW i3 обмежена на рівні 150 км / год, машина на швидкостях більше сотні не стає нервовою і практично не додається аеродинамічних шумів.

Цікавий "рятівний" фокус, який є в i3.

Якщо вам раптом знадобиться проїхати трохи більше розрахункового кілометражу, то навігація авто вийде в Мережу, знайде зарядну станцію, найближчу до вашого пункту призначення, і вишле інструкції на ваш смартфон: як вибиратися, якщо авто зупиниться, і навіть вкаже шлях до зупинки автобуса чи час відправлення поїзда інше. Це, до речі, стане в нагоді, якщо потрібно доїхати кудись максимально швидко.

У базову комплектацію BMW i3 вже входить навігаційна система, що прокладає маршрут не тільки з урахуванням пробок, а й так, щоб поблизу були станції швидкої підзарядки (про всяк випадок).

Ще більше інформації про цей електромобіль (набагато більше) дивіться в нашому магазині.