II Міжнародна виставка EcoDrive 2017

10-12 березня 2017 року Києві в Міжнародному виставковому центрі на Лівобережній відбулася II Міжнародна виставка EcoDrive 2017 - «Екологічний транспорт і інфраструктура електричних транспортних засобів».

Виставка була багата присутністю різних компаній, що пропонують своєму покупцеві ультрасучасне електрообладнання, демонстраційними показами і нескінченними консультаціями. Три дня Виставки EcoDrive 2017 були відведені стильному, екологічному, сучасному електричного транспорту.

Наша компанія ELITE BIKE, як завжди, була в центрі уваги відвідувачів, ми демонстрували ультрасучасний і високоякісний електротранспорт, який буквально кожен, хто хотів, міг протестувати його в дії.

    

Як цінитель електротехнічних новинок і всілякого екологічного транспорту, до нас заходив і Віталій Кличко, мер Києва.

  

До уваги відвідувачів були представлені новинки компанії ELITE BIKE: електровелосипеди, гібридний велотранспорт, електроскутери і самокати, гіроборди і моноколеса.

Своїми позитивними емоціями і приємними враженнями від тест-драйву всі відвідувачі нашої виставки ділилися з величезним задоволенням. Дякую вам за це! Так приємно було чути такі ваші відгуки.

             "У мене було відчуття, що я приїхав на якусь космічну станцію - все, як у фентезі. Електротранспорт мене вразив! "

"Не очікував, що гіроборд відмінно тримає рівновагу. Легко і просто кататися. Спробував і купив синові, весна все ж, будемо кататися ".

Діти по-особливому показували свої почуття, вони просто не могли приховати своє захоплення. І це дуже приємно, адже саме вони, наше майбутнє, ми щасливі, що вони оцінили транспорт нового покоління!

    

Позитивні емоції - це те, що завжди присутній на наших презентаціях!

Друзі, всі товари, представлені на виставці і в нашому магазині, ви можете протестувати перед здійсненням покупки, прийшовши за адресою: м.Київ, пр. Героїв Сталінграда 8, корп. 5.

  

Відеозвіт з II Міжнародної виставки EcoDrive 2017 - «Екологічний транспорт і інфраструктура електричних транспортних засобів».