Хотіли б керувати електробайком голосом?

У Гонконзі створили розумний футуристичний електробайк Urtopia з голосовим керуванням та TouchID. 

Майже весь велосипед (кермо, рама, вилка, підсідельна труба і навіть ланцюжок) виконані з вуглецевого волокна, завдяки чому байк важить лише 13 кг.

Світлодіодна фара вбудована в кермо електробайка, як і невеликий дисплей та сканер відбитків пальців, що активує систему приводу велосипеда. На екрані відображається швидкість та рівень заряду батареї. Два мікрофони з шумопоглинанням призначені для голосового керування велосипедом.

Urtopia має електродвигун на 250 Вт, що живиться літій-іонним акумулятором від LG на 360 Вт*год. 2,5-годинного заряду батареї вистачить на 48-129 км шляху (залежно від рівня використання батареї та рельєфу місцевості). Планується, що цей байк випускатиметься у 2-х версіях: європейській (обмеження за швидкістю 25 км/год) та американській (32 км/год).

Система захисту від викрадення

Коли вбудований гіроскоп "відчуває" рух, він активовує сигнал тривоги і відправляє повідомлення на смартфон власника. GPS-чіп допоможе відстежити місцезнаходження електровелосипеда у режимі реального часу.

З цікавістю спостерігаємо: як тільки він буде у нас – ми вам розповімо, щоб ви могли насолодитися цим футуристичним байком.

Джерело: NEW ATLAS