Характерні особливості оригінальних гіробордов GTF

Багато сьогодні купують гіроскутер в інтернет магазинах. Всі вони пропонують покупцеві величезний асортимент. Однак через інтернет досить складно зробити правильний вибір, купити оригінальний гіроскутер, а не підробку. Особливо складно розібратися в якості гіроскутера, його характеристики і можливості того, хто раніше не бачив цей транспортний засіб.

Чим відрізняється гіроскутер GTF jetroll від інших гіробордов?

 

Полегшена металева рама, виконана з магнієвого сплаву (моделі Classic 2016, Allroad 2016) володіє високим запасом міцності, витримує навантаження до 258 кг! Такий запас міцності необхідний, тому що металеве шасі гіроскутера в процесі експлуатації піддається постійним навантаженням, викликаючи з часом «втому» металу.

Висновок: чим більше запас міцності, тим більше прослужить металеве шасі вашого гіроскутера.

У виробництві пластикових корпусів використовується гранульований ABS матеріал виробництва LG, він підфарбовується в процесі виливання форми. Завдяки цьому відлитий корпус всередині - кольоровий, це мінімізує втрату зовнішнього вигляду від придбаних під час експлуатації подряпин.

Міцний ABS пластик, повноколірний в структурі, забезпечує те, що подряпини на ньому не буде видно. І це - одна з головних відмінностей нових моделей гіроскутеров GTF.

Покриття корпусу

Глянсове захисне покриття корпусу виготовляється з високоякісного автомобільного лаку, який надає гіроскутеру серйозний зовнішній вигляд, за рахунок чого гаджет виглядає набагато ефектніше, ніж інші міні сігвеї.

 

Батарея

Акумуляторна батарея GTF - це батарея власної розробки. Вона розміщується в захисний корпус ABS, заповнюється тепловідвідним гелем. Аналогічна система відводу тепла застосовується в електромобілях, де, щоб уникнути перегріву встановлюють систему охолодження. Модернізована плата контролю стану батарей регулює стандартні параметри, контролюючи перезаряд / перерозряд, коротке замикання.

Батарея забезпечена (додатково) датчиком контролю температури всього комплекту елементів живлення. Плата також виробляє по блоках заряд і веде контроль заряду кожного блоку батарей, будучи балансною.

Висновок: ресурс GTF батареї - досить високий. Батарея ніколи не викличе пожежі (на відміну від акумуляторних батарей інших гіробордов).

Коротка, але ємна таблиця: чим міні сігвеї GTF jetroll відрізняються від інших гіроскутерів і міні сігвеїв:

 

Дизайн

Гіроскутери GTF володіють унікальним дизайном. Представляємо вашій увазі унікальний продукт - міні сигвей для дітей - Mini Edition. Цінителі всього нового і надійного гідно оцінять особливий дизайн цього гіроскутера. У цій моделі для самих маленьких джетрольщіків, створеної спільно з італійським дизайнером Стефано Джованні, увагу GTF акцентовано на якості продукту, його вазі, маневреності, стабільності в їзді.

Завдяки інноваційним розробкам гіроскутером Mini Edition може управляти дитина вагою від 10 кг без певних вікових обмежень, хоча застосування інших міні сігвеях обмежує вагу дитини - від 25 кг.

 

Електроніка

Нові моделі джетролов оснащені надійною електронікою, інтегрованої з мобільним додатком (моделі Classic 2016, Allroad 2016). Нові гіроскутери GTF оснащені вбудованим блютуз-модулем, до якого користувач може підключитися, використовуючи додаток для смартфона.

Якісний стереозвук (моделі Allroad Edition, United Edition 8) дозволяє джетролу озвучити до 100 м2 простору, при цьому якість звуку знаходиться на одному рівні зі звучанням таких виробників, як JBL.

 

Контроль якості

Важлива відмінність продукції GTF від гіроскутеров інших виробників є процес контролю якості виробництва і збірки. Вся продукція перевіряється на стадії складання, приділяється особлива увага всіх дрібниць без винятку.

Вся продукція GTF - це 100% оригінальний продукт, 100% гарантійна підтримка.

Фірмові аксесуари

Гіроскутери GTF володіють фірмовом додатковим захистом для корпусів, який є власною ідейною розробкою команди GTF, яка також піклується про зовнішній вигляд гіроскутеров. Всі вони бездоганні!

Зрозуміло, неможливо повністю виключити контакт гіроскутера з дорожнім покриттям і різноманітними сторонніми предметами, які викликають механічні пошкодження. Однак їх можна мінімізувати, застосовуючи фірмові захисні аксесуари на всіх моделях гіробордов GTF.

Блок живлення GTF має сертифікацією UL, тобто він ніколи не стане причиною пожежі.

Фірмові зарядні пристрої оснащені трьома шнурами для розеток різних країн. Фірмовий блок живлення має якісні комплектуючі, потужні транзистори, значну вагу. За рахунок збільшеного вихідного струму час зарядки буде менше, ніж у традиційних гаджетів, - близько 1 година 40 хвилин (для батареї в 4400 мАг).

Інструкція про експлуатацію + міжнародний гарантійний талон

GTF піклується про безпеку своїх клієнтів, тому інструкція про експлуатацію написана на 7-ми мовах.
Керівництво по експлуатації містить в собі техніку безпеки при їзді і всі застереження щодо використання джетролов. В кінці інструкції - гарантійний талон, який заповнюється при покупці. Гарантія - міжнародна!

Серійний номер з голографічною міткою

Всі пристрої GTF промарковані унікальним серійним номером, який зберігається в базі даних. Це дозволяє знати, коли ви придбали гіроскутер і які комплектуючі на ньому були встановлені. У разі будь-яких поломок це допоможе зорієнтуватися, які запасні частини будуть потрібні. Ремонт можна здійснити в будь-якій країні, де є представництва GTF, в тому числі, зрозуміло, і в Україні.

 

  

Подарункова упаковка

Фірмовий гіроскутер GTF - це найкращий подарунок людині з активною життєвою позицією. І якість упаковки - дуже важлива, якщо ви купуєте гіроскутер в подарунок. Якість упаковки продукції GTF - це високі європейські стандарти.

Купуючи продукцію компанії GTF ви отримуєте найякісніший і досконалий продукт.