HAIBIKE - №1 в світі по виробництву електровелосипедів

Haibike - бренд, який виробляє електровелосипеди, відомий з 1996 року. Його засновник Фелікс Пуелл. Бренд був створений в місті Швейнфурт. Компанія за час свого існування вже винайшла безліч інноваційних технологій в сфері велоїндустрії, які до сьогоднішнього дня використовуються при виробництві. Компанією в велоїндустрії, були впроваджені найсучасніші ідеї і напрацювання, в тому числі для виробництва електровелосипедів, на яких встановлені системи живлення від компанії Bosh!

Виробництво здійснюється в 3-х країнах, таких як Камбоджа, Угорщина і Німеччина залежно від рівня велосипеда. Haibike є бренд, який спонсорує дуже багато професіоналів і любителів в сфері велоїндустрії і спорту. Sabina Spitz, яка є багаторазовою чемпіонкою світу, олімпійською чемпіонкою і чемпіонка Європи, безліч своїх нагород і медалей вона завоювала завдяки велосипеду Haibike, а також екіпіровці XLC! Haibike має найсильнішу жіночу команду!

Після того, як на ринку з'явилися велосипеди Haibike ePerformance, сформувався абсолютно новий жанр катання на велосипеді, отримавший назву ePerformance. З моменту появи цих байків на Eurobike 2010, компанією розширюється весь асортимент. Колекція 2016 включає в себе велика, найбільш повну в усьому світі лінійку ePerformance. Вона багато в чому перевершує всіх своїх конкурентів, оскільки поєднує все найновіше і якісне.

Велосипеди Haibike ePerformance поєднують в собі доступність звичайного велосипеда з динамікою і швидкістю, яку має мотоцикл. Результатом є абсолютно нові відчуття, отримані від їзди, а також поява новітнього класу - Ebike. Haibike ePerformance - це велосипеди, створені для, розширення меж звичайного спорту і додавання яскравих фарб в їзду та подорожі на велосипеді.

Haibike ePerformance - це велосипеди, які залишаються абсолютним лідером серед байків на бездоріжжі. Можна кататися з електроприводом, а також без нього. Залежно від моделі, двигуном підтримується швидкість до 28 км / год. Кататися можна в своєму власному темпі.

Багато моделей зібрані на головному заводі в Німеччині, за сприяння з одним з європейських заводів. Велосипеди Haibike - вибір професіоналів та поціновувачів якості та всього найкращого в велоїндустрії!