Haibike Life: жіночі велосипеди

Часи, коли дівчата каталися на незручних чоловічих велосипедах, вже давно пройшли. Жіночі велосипеди Haibike - це особливий вид електровелосипедів, які характеризуються особливою красою дизайну і надійністю. Низька рама, зручне жіноче сідло, необхідні дрібниці типу кошики для речей, привабливий дизайн - все це робить ці моделі ідеальними для жінок.

Щоб купити жіночий велосипед в Україні - вам достатньо зв'язатися з нашим консультантом і отримати професійні відповіді на всі ваші запитання.

Ми також запрошуємо вас в наші магазини, які є в багатьох містах країни, тут ви зможете протестувати вподобану модель, зорієнтуватися в різноманітті цін на жіночі велосипеди, і підібрати саме ту модель, яка буде ідеальною для вас.

Чимало жіночих велосипедів оснащуються спеціальною заниженою верхньою трубою рами (або вона повне відсутня). Це зроблено для підвищення безпеки, а також дозволить кататися в довгих сукнях і спідницях. Тепер не потрібно високо закидати ногу при посадці, а спідниця, при русі, не буде складатися на рамі, заважаючи керуванню.

Всі жіночі велосипеди діляться по стилю катання: від неспішних прогулянок по велодоріжках, до агресивного катання по гірських трасах - вибір великий і обмежується тільки вашими можливостями і бажаннями.

Перед покупкою жіночого велосипеда ви завжди можете звернутися за допомогою до наших професійних консультантів. Вони з радістю допоможуть вам з вибором і підберуть відповідну модель.