Haibike 2019: нова серія електровелосипедів

Haibike розробляє велогібріди протягом 20 років, забезпечуючи світовий ринок високотехнологічної технікою з моменту появи перших eMTB. І вже сьогодні для наших покупців доступна нова лінія електровелосипедів - Haibike 2019.

Електровелосипеди HAIBIKE – це не тільки преміальність моделей і їх зовнішня естетика, але й безліч інноваційних рішень в області їх конструкції, що дозволяє райдерам відчувати себе впевнено на будь-яких трасах. І в горах, і на бездоріжжі, і в місті вони проявляють якості лідера, помітно перевершуючи своїх конкурентів.

Німецький виробник, який свого часу першим представив електровелосипеди з приводом Bosch, постійно вдосконалює свої лінійки, впроваджуючи все нові технології. Серію е-байків 2019 року можна вважати інноваційною.

 

Що нового в електровелосипедах Haibike 2019 року?

Торішня модельна лінійка Haibike була ознаменована абсолютно новим концептуальним рішенням, а саме, - інтеграцією акумуляторної батареї Bosch безпосередньо в трубу рами. Це рішення не тільки зробило конструкцію велосипеда більш компактною, але і багато разів знизило ризик пошкодження системи при падінні. Завдяки цьому електробайк зовні практично перестав відрізнятися від звичайного велосипеда.

Електровелосипеди HAIBIKE з приводом YAMAHA

2019 року розробники представили і концепцію інтегрованого акумулятора від Yamaha. Фірмові акумуляторні батареї ємністю 500Wh дозволяють долати відстань до 100 км на одному заряді. Вони легко знімаються для підзарядки, процес якої займає не більше 3 годин.

Електровелосипеди HAIBIKE з приводом BOSCH

Електропривод марки Bosch, оптимізований для спортивних моделей ePerformance, застосовувався і раніше. Деякі електровелосипеди HAIBIKE 2019 року оснащені центральним двигуном Bosch Performance CX Drive Unit, що забезпечує постійний максимальний крутний момент до 75 Нм навіть на високих швидкостях, а також істотну підтримку на малих рівнях допомоги при низькому темпі обороту педалей за допомогою техніки «Прямого потоку».

За допомогою системи Trail Control велосипедист може підібрати оптимальний для себе рівень підтримки (50-300%) з урахуванням темпу і стилю їзди, рельєфу місцевості і відстані. Система Shift detection контролює процес перемикання передач, збільшуючи тим самим ресурс ланцюга за допомогою відключення крутного моменту від мотора в процесі перемикання.

У 2019 система Bosch радує як своїми вже оціненими позитивними характеристиками, так і низкою вдосконалень. Зокрема, мова йде про новий компактний велокомп'ютер Bosch On-Board E-Bike Computer з висококонтрастним 1,9-дюймовим кольоровим LCD-дисплеєм, який, на відміну від Bosch Intuvia, встановлюється в центрі керма.

Комп'ютер має власну надійну систему кріплення, що ж стосується дисплея, то від механічних пошкоджень і попадання бруду і вологи його захищає загартоване скло Gorilla Glass. Вся облікова статистика райдера пропонується в зручному і акуратному інтерфейсі.

Більшість велогібрідов Haibike в 2019 році також оснащено новим і більш легким і компактним кареточним двигуном Yamaha PW-SE Drive Unit. На відміну від Yamaha PW-System, використовуваного раніше, він робить до 110 оборотів в хвилину замість 100. Новинкою виступає і 1,7-дюймовий LCD-дисплей Yamaha Side Switch.

Зрозумілий і легкий у використанні дисплей, який є одночасно й пультом керування, оперативно надає користувачеві всю інформацію про поточну швидкість, пройденої дистанції (за конкретну поїздку і загальну), що залишилися кілометрах на поточному заряді акумулятора. Комп'ютер надає 4 режими електропідтримки.

Електровелосипеди з нової колекції Haibike 2019  вже представлені в нашому інтернет-магазині. Будучи офіційним дилером торгової марки в Україні, ми пропонуємо тільки оригінальну техніку з фірмовою гарантією виробника.

Ви можете купити вподобаний велосипед на сайті або замовити за телефонами

+38 (044) 229 00 83
+38 (067) 009 83 83
+38 097 838 83 83 - Директор