GRAZIELLA - ексклюзивний і коштовний велосипед

Цю лімітовану серію велосипедів можна назвати справжньою перлиною італійської компанії Graziella, адже саме в ній всю ювелірну увагу представлено до найдрібніших деталей, що характерно для компанії Graziella в цілому, і помітно найвиразніше.

Велосипед Graziella - це об'єкт жаги, дорогоцінне каміння, на якому їздити вулицями - розкіш та спосіб життя.

Велосипед випускався на честь 50-ти річчя компанії Graziella, тому його рама і вилка мають золоте покриття в 24 карати. Інші деталі з особливою турботою італійські майстри оснастили покриттям з деревини волоського горіха. Таке поєднання забезпечує цьому велосипеду витончену пишність, дорожнечу і унікальність.

Складна конструкція велосипеда Graziella - це ще одна незаперечна його гідність. У складеному варіанті велосипед займає мінімальний простір і з легкістю поміщається в практично будь-який багажник.

Алюмінієві рама і ободи коліс забезпечують мінімальну вагу велосипеда, якісна комплектація робить його максимально комфортним під час використання.

    

Для катання містом передбачена можливість вибору однієї з трьох швидкісних режимів, для їх комфортного перемикання виробник забезпечив цей велосипед високоякісною японською трансмісією Shimano Nexus.

У конструкцію рами інтегрована фара, обидва колеса обладнано крилами, ланцюг - захисним щитком, а зручне розміщення речей або супутника забезпечує надійний багажник, конструктивно єдиний з рамою.

Стиль, елегантність, ексклюзивність і перевага італійського смаку - це те, що робить GRAZIELLA найбільш улюбленим все більше і більше. 

Купити велосипед Graziella Gold варто навіть через те, що це - абсолютно унікальне явище: всього 100 одиниць цієї моделі було випущено італійською компанією і велика частина з них вже знайшла своїх щасливих володарів відразу ж після виходу партії.