Міський електровелосипед

Так як ми живемо в XXI столітті в переповнених містах в умовах постійного зростання вартості палива, потрібно активніше переходити на альтернативні джерела енергії. Одним із способів досягнення цієї мети є застосування екологічно чистих електричних транспортних засобів.

Електротранспорт - це екологічно чистий вид транспорту, що не викидає в атмосферу відходи згоряння викопних видів палива в двигуні внутрішнього згоряння. Головні його переваги - висока продуктивність і екологічність.

У нашому магазині ELITE BIKE ви можете купити будь-який вид електротранспорту - електровелосипеди, ультрасучасні квадрокоптери, скутери, гіроборди, моноколеса, електросамокати, сігвеї. Всі вони використовують в якості джерела енергії електрику, а в якості приводу - тяговий електродвигун.

Електровелосипеди сьогодні - це найкращий наш супутник на вулицях великих міст. Багато моделей створені для пересування в будь-яких умовах - чи то дощ, сніг, мокрий гравій, бруд або пісок. А деякі спортивні електровелосипеди здатні розвивати швидкість до 70 км / год. Купуючи в нашому магазині електровелосипед, ви купуєте можливість пересування в будь-яких умовах.

Міський електровелосипед - це один з найпопулярніших сьогодні велосипедів з мотор-колесом, які характеризуються особливою комфортабельністю. Електровелосипед дарує міським жителям безкомпромісну свободу пересування, зберігаючи вибір: крутити педалі або з комфортом їхати на електротязі.

Цікаве: Велосипедні парковки

Велосипедні парковки - зручна інфраструктура і обладнання, яке забезпечує безпечну і зручну парковку велосипедів. Сьогодні - це відмінне рішення для компактного розміщення велосипедів. І вони, зрозуміло, бувають різними, а іноді і дуже навіть оригінальними.