Міський електровелосипед SDURO Trekking S 6.0 вже в Україні

Електровелосипед SDURO Trekking S 6.0 - це дорожній туристичний електричний велосипед преміум-сегменту 2017 року, вироблений в Німеччині. Чудові характеристики цієї моделі дозволять райдеру відчувати себе максимально комфортно при їзді по асфальту і по грунту.

Цей туристичний велосипед здатний розвивати швидкість в 45 км/год, допомагає йому в цьому потужний двигун YAMAHA в 500 Вт. 20-швидкісний електровелосипед оснащений професійним обладнанням Shimano Deore XT, яке відмінно підходить для трекінгу.

З переваг цієї моделі варто виділити і те, що проїхати на одному заряді батареї ви зможете понад 100 км !, в залежності від навантаження, дорожніх умов і вибраного режиму їзди. Для повного заряду акумулятора знадобиться всього близько 3 годин.

В якості переднього амортизатора встановлена пружинно-масляна вилка SR Suntour MT-E45 LO-R Lockout (хід - 63 мм), яка покращує керування байком на будь-якій дорозі, ефективно поглинаючи нерівності.

Особливості конструкції електричного байка SDURO Trekking S 6.0 в його міцної і в той же час легкої рами, яка відлита з алюмінієвого сплаву 6061 за допомогою інноваційної технології гідроформінгу. Геометрія рами досить близька до класичної, але не позбавлена фірмових вигинів.

28-дюймові колеса велосипеда зібрані на посилених подвійних алюмінієвих ободах і «взуті» в зносостійкі покришки Schwalbe Energizer Pro з чіпким протектором. Вони були розроблені спеціально для цієї серії електричних велосипедів.

Не можна обійти увагою дизайн SDURO Trekking S 6.0, що відрізняється чисто німецькою грацією і витонченістю ліній. Багатофункціональний інформативний LCD-дисплей і дистанційний ПУ, встановлені на кермі, - це перше, що кидається в очі.

  

Для забезпечення безпеки водія під час швидкісних заїздів на велосипед встановлені чіткі дискові гідравлічні гальма.

Для ще більшого комфорту байк укомплектований анатомічним сидінням, повнорозмірними захисними хромопластіковимі крилами, передньою і задньою фарами, дзвінком, міцним заднім багажником, набором катафотів, бічною підніжкою, подкрилками, сумкою для телефону чи інших речей.

  

! Тест-драйв, який ви моєете здійснити безплатно, допоможе вам переконатись в прекрасній якості їзди на цьому велосипеді.

До того ж, тілько у нас - вперше в Україні -

ви можете купити SDURO Trekking S 6.0 по заводських ценах:

м. Київ, Героїв Сталинграду 8 корпус 5.

Електровелосипед SDURO Trekking S 6.0 - це надійний, практичний і безшумний помічник в будь-якій ситуації.

Дивіться також в нашому магазині електровелосипед SDURO Trekking S 6.0 Ladies.