Міський електровелосипед чи гірський?

З кожним роком електровелосипеди стають дедалі популярнішими. Це вже не просто засіб пересування, це - візитна картка людини, який вибирає активний спосіб життя. Напевно, після покупки ви будете проводити достатню кількість свого часу за кермом, і тому важливо зробити правильний вибір. Різних типів байків сьогодні дуже багато, але найчисленніші - гірські і міські велосипеди. У чому основні відмінності між ними?

Гірський електровелосипед.

Гірські байки зараз досить популярні - незважаючи на те, що спочатку вони не створені для міста, в нашу дійсність такі велосипеди вписуються ідеально, а міські перешкоди лише насмішать водія е-байку. Крім того, саме такий велосипед коштує кинути в багажник, вирушаючи в далеку поїздку або навіть просто за місто.

Серед гірських велосипедів є і такі моделі, які призначені для швидкісних підйомів і складних трас, є менш серйозні моделі, але хорошою прохідністю відрізняються все маунтінбайки. Асортимент таких велосипедів просто величезний.

Міські електровелосипеди розрізняють не тільки за ціною або рівню - вони діляться на кілька видів, кожен з яких оптимальний для певних цілей: даунхіл, фрірайд, дьорт, фристайл, кроскантрі і беккантрі. Є й «прогулянкові» гірські велосипеди - це якраз те, що потрібно людям, які бажають просто впевнено їздити по місту. Як правило, прогулянкові байки оснащені потужною амортизаційної вилкою, яка дозволяє не навантажувати руки при їзді, і дисковими гальмами.

Міський комфортний електровелосипед

Один з дуже популярних типів велосипедів - міські велосипеди, сітібайки класичного європейського дизайну. Вони бувають абсолютно різними, і найцікавіше в таких моделях - можливість створити кастомний велосипед, просто допокупая потрібні аксесуари і комплектуючі. Ретро-стиль, кольорове фарбування, кошик ручної роботи - повна свобода для самовираження.

Якщо говорити про технологічні характеристики, то це зазвичай легкі та зручні велосипеди з амортизацією, яка згладжує невеликі нерівності рельєфу. Шини найчастіше на міських байках стоять гладкі, сидіння - широке і зручне, кермо - високий.

У базовій комплектації нерідко може бути багажник і корзина, а самі велосипеди відрізняються стильовим різноманіттям, недарма саме серед Сітібайки так багато жіночих моделей.

Отже, який же велосипед варто вибрати? Все залежить від ваших завдань і цілей. Якщо хочеться хорошої прохідності і спортивних наворотів - беріть гірський. А якщо важливіше дизайн і комфорт при поїздках з друзями по місту - краще купити прогулянковий міської електровелосипед.