Міські велосипеди в асортименті нашого магазину

Міські та туристичні велосипеди зовні досить схожі, проте мають і відмінності. В принципі, будь-який туристичний велосипед може використовуватися для міських поїздок, але не будь-який міський велосипед буде зручний для туризму. Не дивлячись на назву «міський велосипед, самі байки значно відрізняються між собою по виду.

Головні риси такого велосипеда - це хороший накат по асфальту і зручність користування як транспортним засобом, адже багато любителів не завжди беруть участь в гонках або прагнуть підкорити екстремальні спуски. Як правило, люди купують велосипед для підтримки фізичної форми або як засіб пересування.

Велосипед для міста - це досить широке поняття. У людей адже і різні цілі переміщення по місту, тому сіті-байки дуже сильно розрізняються по виду, хоча і відносяться до загальної групи.

1. Повністю укомплектовані міські велосипеди.

У такого велосипеда відразу є все необхідне вже від виробника: підніжка, багажник, фляга, захист одягу від ланцюга, крила для захисту від бруду, ліхтарі, динамо-втулка для харчування. Все для зручності користувача: купив і користуйся. Повністю упакований, цей міський велосипед дозволить вам в будь-яку погоду з'їздити і на роботу, і у справах, і привезти продукти з магазину. Словом, це відмінний помічник міському жителю, щоб заощадити гроші на проїзд, встигати скрізь і всюди і компенсувати шкоду сидячої роботи.

2. Складні велосипеди.

Такі велосипеди зручно перевозити в складеному вигляді в багажнику автомобіля або в громадському транспорті. Ви зможете швидко долати ті відрізки шляху, де не ходить транспорт. Наприклад, якщо ви живете за містом і змушені добиратися на роботу на електричці, то складаний велосипед швидко доставить вас від будинку до станції, або від вокзалу до місця роботи. Поїздка на міському доладному велосипеді замінить навіть нудний похід від будинку в гараж за автомобілем. З таким велосипедом цілком можна навіть зайти в офіс / магазин, а значить, буде менше ймовірності, що велосипед "зникне".

3. Гібридні велосипеди, міські "ракети" і коммьютери.

Це полегшені велосипеди з повнорозмірними, як правило, тонкими колесами 26-28 дюймів, в них особлива увага приділяється маневреності та швидкості. Покликання такого виду міських велосипедів - легко об'їжджати машини під час заторів і бути так званою "міської ракетою": швидко розганятися і зупинятися. В принципі, це щось середнє між гірським велосипедом і шосейники, тому їх і називають "гібридами". А простенькі на вигляд велосипеди називають "коммьютерамі", вони досить поширені в Європі. Їх простота грає роль антиугон для велозлодіїв. Оснащення і конструкція міських велосипедів цієї групи може бути дуже різноманітною, починаючи від "голої" рами з колесами, з глухою передачею і без гальм, закінчуючи кросовими велосипедами з амортизованою передньою вилкою.

4. Круїзери (супер-комфортні велосипеди).

Уже в самій назві цих велосипедів укладена якась неквапливість і шик. Насправді так і є, адже це дуже красиві, досить важкі і комфортні велосипеди, які призначені не тільки для їзди, а й, так, для красування!

Широке кермо, довга колісна база, м'які і пухкі покришки, величезне сідло (майже диван) - все це дає відмінний м'який хід, абсолютно рівну посадку і, що важливо, не залишить байдужими ні перехожих, ні автомобілістів. Самий смак (як кажуть у нас) - неспішно плисти, ніби каравела, на такому велосипеді стежками і алеями парку. На такому велосипеді ви навряд чи втомитеся, через свою вагу він повільно розганяється, але потім, набравши хід, впевнено котить, згладжуючи нерівності.

Вибір велосипеда - процес складний, але ви завжди можете звернутися за професійною порадою наших менеджерів, які з цим видом транспорту на "ти". Вони допоможуть вам вибрати той велосипед, який буде приносити вам лише приємні враження від поїздок та масу позитивних відчуттів.