Міські електровелосипеди

Міський електровелосипед - це один з найпопулярніших сьогодні велосипедів з мотором, які характеризуються особливою комфортабельністю. А все тому, що міські електровелосипеди, а їх ще називають "гібриди", комплектуються багажником, ліхтарями, крилами, мають підпружиненне сідло. 

 

Міський велосипед з мотор-колесом ідеально підходить для невеликих прогулянок міськими вуличками, їзди на роботу, навчання або в магазин. Часто серед міських електровелосипедів зустрічаються моделі електровелосипедів з рамою.

Міські електровелосипеди - це інноваційний гібрид, який поєднує в собі переваги традиційного велосипеда і мопеда. Це - легка вага, відмінна мобільність і маневреність, висока швидкість, хороша потужність і неймовірний драйв. При цьому такий електровелосипед не шумить, не виділяє шкідливого вихлопу.

    

Електровелосипед дарує міським мешканцям безкомпромісну свободу пересування, зберігаючи вибір: крутити педалі або з комфортом їхати на електротязі. На відміну від мопеда, міський велосипед, може приводитися в рух педалями, тобто, може функціонувати в режимі звичайного велосипеда. Однак тяговітий мотор всього за кілька секунд здатний розігнати електробайк до 40-45 км / год.

У нашому інтернет магазині "Еліт Байк" ви можете купити міський електровелосипед з доставкою в будь-яке місто України.