Міські амазонки і електровелосипеди

Сьогодні нікого не дивує жінка за кермом автомобіля, це вже давно стало нормою нашого життя. А ось якщо ми бачимо леді за кермом електровелосипеда, то поки що для всіх вона виглядає справжньою амазонкою. Всі обертаються вслід, адже вона стильна, впевнена в собі, стежить за своїм здоров'ям і фігурою (завжди може її підкоригувати, якщо крутити педалі), цінує свою свободу і час - може швидко і комфортно доїхати до місця призначення. Все це економно і без суєти.

Електромотоцикл MYBRO RUDE 2018

Електровелосипед - чудовий транспорт на щодень. І не лише для амазонок. Це легкий і стильний вид транспорту, якому також надають перевагу підлітки і, звичайно ж, дорослі поціновувачі швидкої їзди. Хоча чому лише швидкої? І неспішних прогулянок теж. Люди на таких стильних байках виглядають щасливими. А ще точніше - такими і є.

Електровелосипед - модний тренд сьогодні. Якщо ти на електротранспорті, значить, цінуєш своє здоров'я і час, дбаєш про екологію і, до того ж, маєш чудове веселе хобі у вигляді велопрогулянок.

Електроскутер CityCoco Ride 1000W

Власнику е-транспортра не потрібно думати про бензин, парковці, міських пробках. Хто хоч раз спробував проїхатися  електровелосипедом по своєму місту, вже не захоче користуватись громадським транспортом. Велосипед допомагає варіювати маршрути, регулювати швидкості, зупинятися там, де хочеться. Їздити не в переповненому салоні, а "на свіжому повітрі", насолоджуючись пейзажами і зустрічати захоплені погляди перехожих. Тому що, як не крути, це - круто!

Будьте вільні і красиві!