Гірський велосипед HAIBIKE Sduro AllMtn 5.0

Гірський велосипед Sduro AllMtn 5.0 - це електричний велосипед 2017-го року випуску з двигуном Yamaha. Один з найбільш універсальних eBike - вже в нашому магазині!

Якщо коротко про це байці, але точно і по суті, то:

- Двигун: Yamaha PW 250w (приводний система)
- Швидкість: до 25 км на годину
- 27,5-дюймові колеса
- Батарея: Yamaha 400Wh / PowerPack 36v
- Вага: всього 22,3 кг

Електровелосипед Haibike sDuro AllMtn 5.0 є моделлю початкового рівня серед електричних гірських бойків sDuro. Побудований з використанням гидроформування жорсткого і легкого шасі, цей 150-мм гірський велосипед налаштований на проходження довгого шляху. Воістину універсальна машина для поєднання стилів їзди! Він не дуже великий для міських доріг і відмінно впорається і з парковими стежками.

10-ти швидкісної коробки передач Shimano буде досить для не метушливих підйомів і спусків.

Е-байк sDuro AllMtn 5.0 має 150 міліметрову передню і задню підвіску Suntour з блокуванням, тепер енергія гонщика буде зберігатися під час набору висоти або на менш вибоїстій місцевості.

    

27,5-дюймові колеса складаються з XLC-дисків, які швидко і легко  розблоковуються спереду і ззаду, вони намотані на диски сплаву Rodi з подвійними стінками і подвійні спиці Sapim. Байк оснащений шинами Schwalbe Hans Dampf Performance, це найпопулярніша шина серед MTB-байків для цілорічного зчеплення з дорогою і контролю.

  

У моделі sDuro AllMtn 5.0 2017 ми також бачимо передні і задні гідравлічні дискові гальма Tektro зі збільшеними роторами 180/203 мм, за рахунок чого збільшена потужність гальмування.

    

Міцний, але легкий набір коліс ідеально підходить для вашого щоденного байкера 2017 года!

4 рівня потужності, як тільки ви торкаєтеся педалей, система реагує миттєво, вибираючи з: «Eco +», «Eco», «Standard» і «High». Це дає можливість користувачеві максимально точно настроїти вибраний режим їзди.

  

Акумулятор Yamaha eBike швидко заряджається, для цього знадобляться лічені години, а новий рідкокристалічний дисплей покаже не тільки те, як тримається ємність акумулятора, але і прогнозований діапазон їзди в кілометрах. Зарядний пристрій тепер може похвалитися ще меншим корпусом.

В яких розмірах доступний цей велосипед?

Haibike sDuro AllMtn 5.0 2017 випускається в корпусах розміром 40 см (15,5 дюйма), 44 см (17 дюймів), 48 см (19 дюймів) і 52 см (20,5 дюймів).
Ця модель є в наявності в нашому магазині, ви можете купити вже сьогодні.

Чи можу я спробувати велосипед, перш ніж купити?

Так, звичайно, ви можете зв'язатися з нашим менеджером і домовитися про зустріч для тестування байка, ми можемо розповісти вам про стиль і вимогах до їзди на ньому, а також дати кваліфіковану консультацію щодо того, яку модель вибрати.

Подивіться наше відео: