Гірські електровелосипеди Haibike Sduro

За останні 20 років гірські велосипеди зайняли позицію лідера в Україні. І пояснення тут просте - ці байки призначені для їзди по гірських місцевостей, поганими дорогами або за межами міста.

Основні ознаки того, що перед вами гірський велосипед - широкі шини з чітким і глибоким протектором, наявність амортизаторів, великий діапазон швидкостей і жорсткі гальма.

Електровелосипеди Haibike Sduro - сучасний і зручний персональний засіб пересування. Електровелосипеди Haibike, обладнані електричною трансмісією, призначені для подолання тривалих маршрутів, відмінно себе проявляють як при їзді по трасі, так і в умовах бездоріжжя.

Основною перевагою і особливістю електро байків є можливість долати важкі дистанції, складні траси, підніматися до гірських вершин без надмірних зусиль з максимальним комфортом від їзди.

Гірські велосипеди Haibike вже давно зарекомендували себе, як зручні та надійні моделі. Електровелосипеди Sduro дозволять насолодитись тривалими прогулянками мальовничими місцями не лише добре підготовленим спортсменам, а й тим, хто виїжджає на природу лише у вихідні.

Для того щоб байкер відчував себе впевненіше на бездоріжжі, на цьому велосипеді встановлені міцні колеса, з подвійними алюмінієвими ободами і агресивними покришками, відмінно утримують велосипед на мокрих дорогах і в швидкісних поворотах.

Гірський електровелосипед Haibike добре підходить для активних прогулянок, як звичайними грунтовими дорогами, так і по досить екстремальних трасах. Кататись на цьому е-байку зможуть і досвідчені велосипедисти, і новачки, а наявність електромотора дозволяє використовувати велосипед і для ділових поїздок по місту, і для багатокілометрових прогулянок.

Одним словом, Haibike - справжня німецька якість!

В нашому інтернет магазині ви можете підібрати для себе максимально зручний електровелосипед для реалізації ваших планів та бажань.

Купити Haibike Sduro в нашому магазині >>>