Гоночна AR-гра для квадрокоптерів DJI

Квадрокоптери DJI тепер мають гоночну гру, яка поєднує справжню реальність з доповненою. Так, наприклад, в Drone Prix AR реальний дрон став на місце боліда, а сама траса й перешкоди на ній - віртуальні.

Гру розробив стартап Edgybees, вона сумісна з квадрокоптерами DJI Phantom 3, Phantom 4 і Mavic Pro. Додаток встановлюється на мобільний пристрій на базі Android або iOS, після чого підключається до дрону і контролера. Відео з камери квадрокоптера транслюється на дисплей смартфону разом з елементами доповненої реальності.

Пілот повинен намагатися не залишати межі заданої зони, вміло облітати перешкоди і збирати очки у вигляді «монеток». Творці гри надали любителям польотів 30 віртуальних трас різної складності, вони відмінно підійдуть як новачкам, так і досвідченим пілотам. Змагальний режим дає можливість поборотися з користувачами усього світу. До того ж, додаток підключається до Facebook, так що ви зможете похвалитися кожним новим рекордом своїм друзям.

У порівнянні зі звичайними симуляторами польоту, Drone Prix AR набагато корисніший і цікавіший, адже гра дає можливість відчути політ «вживу», настільки реалістична, а в процесі ще можна освоювати ази пілотування, вибираючи все більш складні траси.

Додаток доступний для скачування в Google Play Store і App Store. Додатково знадобляться лише квадрокоптер і льотна погода.