Goggles - перші FPV окуляри від DJI

Компанія DJI випустила DJI Goggles - давно очікувані FPV-окуляри для коптерів Mavic Pro і лінійки Phantom 4. І вже сьогодні ви можете їх купити в нашому магазині ELITE BIKE, якщо бажаєте отримати вигляд світу з пташиного польоту в дозволі Full HD першими.

Появи окулярів віртуальної реальності DJI Goggles очікували з того моменту, як компанія віпустила дрон Mavic. І от тепер, коли вони вже вийшли в світ, можна сказати, що ці FPV-окуляри виглядають навіть краще, ніж деякі з гарнітур віртуальної реальності. Пов'язано це, в першу чергу, з дозволом екрану і можливістю прямого зв'язку з квадрокоптера.

Окуляри DJI Goggles мають два HD екрани, де кожен - з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів. Крім отримання чіткого зображення з камери дрона, FPV-окуляри дають можливість пілоту управління фото- і відеозйомкою. Компанія DJI стверджує, що "використання DJI Goggles рівнозначно перегляду відео на екрані домашнього кінотеатру з діагоналлю 549 см з відстані три метри".

  

Компанія DJI зробила все можливе для створення відчуття повного поглиблення у політ.

Нові окуляри DJI Goggles обладнані вбудованою сенсорною панеллю, яка дає можливість пілоту використовувати внутрішнє меню і вибирати різні інтелектуальні режими польоту (ActiveTrack, TapFly, Terrain Follow, Cinematic, Tripod). Технологія Head Tracking, вбудована в окуляри, приваблює найбільше, так як вона дає пілотам дронів Mavic Pro і Phantom 4 можливість застосовувати рухи головою для управління поворотами дрона і нахилу камери.

DJI Goggles можуть буть використані для управління підвесом камери. Ця можливість знадобиться, коли два оператори намагаються зробити неймовірні кадри під час складних маневрів. 

Окуляри DJI Goggles можуть бути синхронизовані з Mavic Pro через систему передачі DJI OcuSync, а до дроеів Phantom 4, Phantom 4 Advanced, Phantom 4 Pro и Inspire 2 можно підключитись через HDMI порт.  При повному заряді батареї окуляри DJI Goggles будут працювати до 6 годин.