GoCycle - стильний електро шедевр

GoCycle - це складаний електричний велосипед, що володіє незвичайною системою регулювання керма і сидіння. Він має компактні розміри в складеному вигляді, що дуже зручно для його транспортування або зберігання, так як вам не треба буде ні чохол, ні чемодан - у велосипеда є свій невеликий рюкзачок, в який можна покласти всі необхідні в дорозі речі.

GoCycle - приклад хорошої ергономіки і чудового дизайну. Перед вами один з найкрасивіших складних електровелосипедів, які ви тільки бачили - Gocycle, від Британської компанії Karbon Kinetics Limited.

З неймовірним ростом мегаполісів і заповненням їх автомобілями, нам всім доведеться в найближчому часі замислюватися про покупку практичного, компактного і зручного засобу пересування на короткі дистанції. Велосипед - це дуже ефективний вид транспорту, щоб швидко дістатися на роботу.

На відміну від інших електричних велосипедів, велосипед Gocycle не тільки красивий, але і досконалий з технологічної точки зору. Це чудо техніки, яке спроектував інженер-дизайнер Формули1 Річард Сропіла, - продукт мистецтва та інноваційних технологій.

Корпус велосипеда виготовлений з легкого магнієвого сплаву, що робить набагато міцніше, ніж пластик, і в той же час - досить міцним. Усередині складаної рами знаходиться акумулятор, електромотор спроектований в вилці. Щоб допомогти велосипедисту піднятися на гору, заряду батареї вистачить в середньому на 20 хвилин безперервної їзди. Ви не втомитеся при поїздці на складних дистанціях. Тригодинний заряд батареї дозволить вам проїхати до 30 км, після чого ви можете використовувати Gocycle як звичайний велосипед.

Ланцюг велосипеда також повністю прихований в спеціальному кожусі, тому ви ніколи не забрудните собі штани. До того ж колесо цього унікального велосипеда можна змінити одним нехитрим рухом всього за кілька хвилин, з використанням знімного механізму.

Сьогодні Gocycle є найлегшим електричним велосипедом в світі, його вага складає всього 16,3 кг. Це може бути непоганим поєднанням здорового способу життя та мобільності в будь-якому транспортому місті.

GoCycle G3: навіть Віталій Кличко, мер Києва, їздить на роботу на цьому велосипеді! >>>