GoCycle G3 -лідер електровелосипедів 2016 року

Як стверджує Інститут політики щодо Землі (американська організації по захисту навколишнього середовища), в проміжку за останні 10 років виробництво велосипедів зросло в 4 рази. Для порівняння: виробництво автомобілів збільшилося всього в 2 рази. Причина такої тенденції - зростання цін на паливо і міські пробки. Крім того, велосипеди стають красивішими. Невеликі виробники, майстерні, що працюють за індивідуальними замовленнями, і незалежні дизайнери відкривають для нас  скромний двоколісний транспортний засіб, наділяючи його найсучаснішими формами та технологіями.

Виходьте на вулицю, беріть з собою велосипед і насолоджуйтеся своїми емоціями. До речі, якщо хтось вам каже, мовляв, не купує велосипед, так як часто дощ або сніг, то, з нашого досвіду: лише бігуни і велосипедисти зауважують і знають, що насправді переважно без опадів (сніг) йде набагато рідше, ніж здається .

Який же велосипед завоював цього року більше вдячних відгуків і вважається найбільш цікавим і затребуваним серед моделей велосипедної техніки з мотор-колесом?

Компактний и оригінальний GoCycle G3

    

Складні електровелосипеди з'явилися не вчора, але G3 від компанії-виробника GoCycle - сама елегантна модель. Хіба тільки на ринку не з'являться мотоцикли на повітряній подушці.

GoCycle G3 - це компактний стильний електровелосипед, призначений для міських поїздок, де Ви зможете легко маневрувати серед трафіку. Це дуже моторний байк, його електричний двигун здатний розігнати вас до 32 км / ч. Заряду батареї вистачає на те, щоб проїхати до 80 км (в ідеальних умовах), але якщо допомагати педалями і використовувати запрограмовані режими їзди, пробіг можна істотно збільшити.

До того ж GoCycle G3 оснащений автоматичним механізмом перемикання передач, вбудованими ліхтарями, Ви також зможете налаштовувати його двигун на необхідну потужність завдяки спеціальному додатку для смартфона.

Елегантність і краса конструкторського рішення в тому, що в цьому велосипеді практично нічого не видно: батарея, троси та ланцюг - все це заховано від очей в магнієвої рами, а панель управління і передня фара втоплені в рульову колонку. Та й сам велосипед легко і швидко складається.

  

Навіть скромний велосипед не зміг уникнути лещат сучасних технологій. Величезна кількість різних велосипедів з електромоторами їздить вулицями наших міст.

Вибирайте, зателефонуйте нашому менеджеру, який допоможе вам дізнатися все, навіть найдрібніші подробиці, про це шикарному електровелосипед, подивіться відео на нашому каналі YouTube і купуйте. GoCycle G3 перетворить навіть поїздку до вашого офісу в приємну прогулянку. До того ж, саме цей електровелосипед воліє Віталій Кличко!