Gocycle G3: якісний та неймовірно красивий

Електровелосипед Gocycle G3 цілком можна прирівняти до унікальності айфона: і той один в своєму роді, і цей, але обидва - ідеальні для міста.

Електричний велосипед GoCycle G3 (чорний)

Електричний велосипед Gocycle G3 чудово підходить для поїздок на ділові зустрічі. Чому? Тому що він досить легкий, його вага всього 16 кг, і його легко взяти з собою на будь-який поверх.

Він складається, за рахунок чого можна поїхати куди завгодно і взяти цей електровелосипед в далеку подорож, кинувши в багажник автомобіля. Це дуже зручно, якщо ви не бажаєте бути залежним від міських заторів - просто рухайтесь на електровелосипеді далі.

Електричний велосипед GoCycle G3 (білий)

На ньому можна їхати і в досить суворому вбранні, ви не забруднитесь, а можна і в спортивній формі.

Активно крутити педалі не знадобиться, ви швидко доїдете в призначене місце, використовуючи електропривід. Можна їхати як на мопеді, затиснувши ручку. На одному заряді батареї зможете подолати до 80 км, а, підкручуючи педалі час від часу, - ще далі.

Що важливо, велосипед обладнаний зручною підніжкою (постачається в комплекті), що, зізнатись, рідко можна зустріти при покупці якісного електровелосипеда.

Електричний велосипед GoCycle G3 (синій)

З переваг є і те, що колеса велосипеда - взаємозамінні, ви легко можете поміняти місцями переднє колесо з заднім, зробивши це самостійно за допомогою ключів.

Електровелосипед Gocycle G3 - якісний, неймовірно красивий.