Gocycle G3 - це непередаване задоволення від їзди

Ергономічний, легкий, елегантний, неповторний і складаний - цей байк завжди в центрі уваги. Gocycle G3 - це непередаване задоволення від їзди

Велосипедом Gocycle із задоволенням користуються багато знаменитостей, такі, як Володимир Кличко, Кріштіану Роналдо, Алан Прост, Принц Монако Альберт II, Деніел Тош і багато інших.

 

Електровелосипед Gocycle G3 став справжньою сенсацією на ринку електричних велосипедів, і неодноразово удостоювався різних нагород за свій неповторний дизайн і першокласну функціональність. Він пропонує жителям міст захоплюючий спосіб пересування з меншими витратами часу, грошей і зусиль.

Електричний велосипед GoCycle G3 (чорний)

Gocycle, при своїй вазі 16 кг, є найлегшим в світі складним електровелосипедом, і першим велосипедом в історії, що використовують магнієвую литу раму і диски Magflow®.

 

Подбали конструктори і про безпеку велосипедиста, оснастивши його за принципом автомобілів денними ходовими вогнями, чого не пропонує жоден виробник електровелосипедів.

 

Електричний велосипед GoCycle G3 (білий)

До всього іншого, електровелосипед Gocycle - це не тільки зручне і красиве, екологічно чистий засіб пересування, але і першокласний гаджет. За допомогою додатка GocycleConnect® за допомогою з'єднання Bluetooth зі свого смартфона ви можете легко підключитися до велосипеда, щоб встановити один з трьох можливих режимів їзди, регулювати швидкість пересування і відстежувати рівень заряду батареї, пройдену відстань і навіть кількість спалених калорій.

Купити Gocycle G3 - легкий складаний електровелосипед преміум класу з Великобританії від офиційного дилера в Україні