GoCycle G3: навіть Віталій Кличко, мер Києва, їздить на роботу на цьому велосипеді!

Дорогі велосипедисти!

Наш магазин ELITE BIKE невпинно поповнюється новими моделями електровелосипедів. Зустрічайте стильний міський електробайк GoCycle G3, який допоможе вам пересуватися по місту без пробок і бензину.

 

Почнемо з того, що складаний GoCycle G3 - це зразок чудовою ергономіки та дизайну. Корпус велосипеда виконаний з легкого магнієвого сплаву, за рахунок чого він став ще міцніше і міцніше. Складна вдосконалена конструкція велосипеда дозволяє його швидко складати, що зручно для транспортування. До того ж велосипед при цьому займає досить мало місця.

Довгоочікуваний "гібрид" стане ідеальним рішенням для того, хто шукає універсальний велосипед. Поїздки по міських вулицях, бруківці, асфальту або пересіченій місцевості? Легко!

Навіть мер Києва Віталій Кличко їздить на роботу на цьому велосипеді.

Поспілкувавшись з Володимиром, гордістю нашої компанії, мер Києва Віталій Кличко зазначив, що GoCycle G3 ідеально підходить і для поїздок на роботу, і для міських прогулянок.Не крутячи педалі цього чуда техніки можна проїхати відстань в 80 км з максимальною швидкістю 25 км / год!

  

На своїй сторінці в ФБ, він сказав про це байці:

«Вирішив на роботу і по справах в центральній частині міста їздити на велосипеді. І вже кілька днів кручу педалі не тільки під час ранкового тренування. :) По-перше: зручно і швидко в київських пробках, по-друге корисно для здоров'я, так як активно пересуваєшся. »

Пересів з автомобіля на велосипед і відомий музикант Олексій Потапенко (Потап), він почав займатися активним видом спорту. І, завдяки велопрогулянкам, до слова, останнім часом сильно схуд. Як розповіла Наталія Каменських:

«Нещодавно Потап купив собі новий крутий велосипед. За ним їздить машина, а ця людина п'ять діб катається по місту на цьому велосипеді ».

 

І, зрозуміло, мова йде все про те ж інноваційному виді транспорту - електровелосипед GoCycle G3.

Ласкаво просимо в ELITE BIKE,

де до ваших послуг - новинка -

інноваційний електровелосипед GoCycle G3!