Гіроскутер міні сігвей NINEBOT PLUS

Гіроскутер NINEBOT PLUS - це хіт 2017 року, який стане не тільки вашим надійним засобом пересування, а й відмінним помічником, так як цей гіроскутер тепер має функцію "слідуй за мною".

Цікавою особливістю цього міні сігвея є його вдосконалений пульт дистанційного керування. З його допомогою всього одним натисненням кнопки ви можете змусити гіроскутер Xiaomi Ninebot Plus слідувати за вами. Система бездротової локації з точністю визначить ваше місце розташування. Завдяки цій унікальній функції ваш міні сигвей цілком може перетворитися в помічника: ви можете поставити на нього сумку і спокійно пересуватися, а гіроскутер буде слідувати за вами. Хіба не чудово?

На гіроскутере Ninebot Plus можуть впевнено кататися як дорослі (загальною вагою не більше 100 кг), так і діти. Прорезиненная платформа зводить до мінімуму можливість зісковзування ніг при їзді.

Що вам сподобатися в цій моделі сігвея?

  • Мотор. Його потужність становить 800 Ватт.
  • Батарея на 329 Втч проти 240 у попередній моделі. На одному заряді можна проїхати до 35 км шляху! Та й акумулятор має хороший захист від вологи - клас захисту IPX6.
  • Максимальна швидкість - 20 км / год.
  • Колір освітлення передньої фари змінюється в залежності від напрямку вашого руху.

До речі, в якості опції, додатково, ви можете встановити на цей міні сигвей широкоугольную 3-х осьову відеокамеру.

Цей гіроскутер стане відмінним подарунком, як собі, так і своїм рідним або близьким!