Гіроскутер: екологічний транспорт, який зробить ваше життя цікавішим

Вам подобаються небувалі транспортні засоби, які описані в фантастичних романах і показані у фільмах? Один з таких футуристичних девайсів може стати вашим! Гіроборд - це неймовірно стильний, модний, приголомшливий транспорт нового покоління, який дивує кожного, хто вперше його бачить. Катаючись на гіроборді по парку або величезному торговому центру, набережній чи вулиці, ви обов'язково будете ловити на собі захоплені і здивовані погляди.

Як влаштований гіроскутер

Гіроскутер складається з двох розташованих на одній осі коліс, з'єднаних корпусом. Зверху на корпусі розміщуються дві платформи для ніг, а всередині - високоточні гіроскопічні датчики нахилу і мікропроцесор, який зчитує з них команди і забезпечує рух і рівновагу пристрою. Він керує електродвигуном з акумулятором, який заряджається від будь-якої електромережі.

ГІРОСКУТЕР GTF UNITED EDITION 8 (БІЛИЙ)

Переваги гіроскутера:

  • Його можна носити з собою по місту в сумці або чохлі. За габаритами його можна порівняти зі скейтбордом або роликами. Вага пристрою від 9 до 15 кг, дитячі моделі - від 6 кг. З гіроскутером можна їздити в метро, ​​ходити в магазин.
  • Безпека. Датчики всередині корпусу реагують на кут нахилу тіла. При помітних відхиленнях від норми положення вирівнюється автоматично. Коли швидкість наближається до гранично допустимої, пристрій подає спеціальний сигнал. У темний час доби запалюються лампочки.
  • Використання на обмеженій території. Гіроборд має високу маневреність, здатний розвертатися навколо своєї осі, на місці. Ним можна користуватися навіть у натовпі.
  • Зручність зберігання. Можна зберігати в шафі або під столом на роботі.
  • Не вимагає заправки паливом.
  • Щоденні тренування. Ви будете тренувати координацію і вміння тримати рівновагу, зміцните м'язи спини, черевного пресу і ніг.

ГІРОБОРД GTF JETROLL CLASSIC EDITION 2017

Купивши гіроборд, ви отримаєте екологічний електротранспорт, який зробить ваше життя цікавішим. Він чудово підходить для сімейних прогулянок, для змагань з друзями, для експериментів з крутими трюками. У нас ви зможете замовити і недорогий гіроборд для новачків, і придбати швидкісну модель.

В асортименті нашого інтернет-магазину - безліч моделей різних брендів: і недорогі, і фантастично стильні, круті, потужні. Забарвлення - на будь-який смак. Є приголомшливі гіроборди з яскравим підсвічуванням, колонками і Bluetooth - вони здаються посланцями з майбутнього. Вибирайте собі гіроборд!