Гіроборди - на будь-який смак і колір

Гіроборд - це високомобільний транспорт майбутнього, в цьому вже сьогодні переконалися і користувачі, і технічні фахівці. Популярність цього транспортного засобу зростає з кожним днем - ним користуються абсолютно всі - і діти, і дорослі. До того ж, гіроборд здатний витримати пристойну вагу в 100 кг і більше.

Цей оригінальний вид транспортного засобу пересування нагадує зовні сигвей, тільки без ручки, з-за чого часто можна почути, як гіроборд називають міні-сігвеях. 

Гіроборд - це плоска дошка з 2-ма потужними колесами і сучасною електронікою. Його конструкція досить проста: колеса і платформа для ніг, деякі моделі обладнані mp3-плеєром, красивими світлодіодами для можливості їзди в темний час доби.

Їздити на гіроборде можна практично скрізь: і по грунтовій дорозі, і на асфальті, і по невисокій траві. Цей персональний вид транспорту ідеально підійти і для веселих прогулянок з друзями, і для ділових зустрічей, і для рекламних акцій.

У нашому магазині - велике поповнення гіробордів GTF високої якості, купив який ви будете певні, що зробили вдалу покупку, адже цей ґаджет подарує радість усім членам вашої родини без виключення.

  

Купивши у нашому магазині гіроборд GTF, ви отримуєте найякісніший і досконалий продукт, адже наша компанія є офіційним дилером ТМ GTF в Україні.