Гіроборд GTF – високомобільний транспорт майбутнього

Вже зараз багато, як користувачі, так і технічні фахівці, визнають, що гіроборд GTF - це високомобільний транспорт майбутнього. Популярність цього персонального виду транспортного засобу зростає з кожним днем. А користуються ним як діти, так і люди з активною позицією.

Гіроборд - це оригінальний вид транспорту, який зовні нагадує сигвей, але без ручки. Можливо, саме тому гіроборд називають ще міні-сігвеєм. Фактично гіроборд (або гіроскутер) - це плоска дошка з двома досить масивними колесами, начинена сучасною електронікою, яка здатна витримати пристойну вагу в 100 кг і більше.

 

Конструкція гіроборда досить проста, в ній немає нічого надскладного: колеса, платформа для ніг - ось і все, що входить в його конструкцію. Іноді гіроборд оснащується mp3-плеєром, світлодіодами для можливості їзди ввечері / вночі.

Їздити на гіроборді можна практично скрізь: по грунтовій дорозі, на асфальті, пересічній місцевості, по невисокій траві. Гіроборд, як транспорт, може ідеально підійти і для ділових зустрічей, і для будь-яких рекламних акцій.

Їздити на гіроборді дуже просто, але при цьому необхідно дотримуватися елементарних правил. Здебільшого управляти гіробордом досить просто, проте на початку все ж краще скористатися допомогою товаришів.

- Перед їздою варто подумати про індивідуальний захист, взявши з собою налокітники та наколінники, компактний шолом для захисту голови і шиї.
- Початківцям потрібно звернути увагу на те, що гіроскутер їде вперед / назад, а не в сторону.
- Для початку поїздки - впевнено встаньте обома ногами на платформу, трохи зігнувши ноги в колінах. Вага необхідно перенести вперед на шкарпетки ніг.
- Щоб розвернутися або зробити поворот, перемістіть вагу всього свого тіла на одну ногу: для лівого повороту - на праву ногу, а для правого повороту - на ліву.

Це пристрій може стати відмінним подарунком для дітей і підлітків. І, як ми помітили, останнім часом гіроборд став популярним і людьми середнього віку.

У нашому магазині - велике поповнення гіробордів високої якості GTF. Купивши гіроборд, будьте впевнені - це вдале придбання подарує радість усім членам вашої родини без винятку, ставши відмінним додатковим засобом пересування.