Гіроборд подбає про ваше здоров'я і фігуру

Гіроборд - це унікальний тренажер, який допоможе вам стати здоровішими і стрункішою.

Навряд чи може похвалитися свободою вибору той, хто кожен день бореться за місце в маршрутці після її очікування на зупинці. І навіть водії автомобілів в цьому аспекті не втекли далеко, так як вони, добираючись до свого робочого місця, простоюють в пробках. Саме тут розкривається на повну гіроборд.

Гіроборд дозволить вам вибирати такий маршрут, який вам захочеться: тепер не потрібно буде витрачатися на громадський транспорт - гіроскутер без проблем доставить вас куди завгодно, адже він може проїхати на одному заряді до 20 км! І, що важливо: ніяких сумних пасажирів, вічно наступають на ноги.

Гіроборд - це високомобільний транспорт майбутнього, і в цьому вже сьогодні переконалися і користувачі, і технічні фахівці Популярність цього транспортного засобу зростає з кожним днем - ним користуються абсолютно всі - і діти, і дорослі. До того ж, гіроборд здатний витримати пристойну вагу в 100 кг і більше.

Конструкція гіроборда досить проста: колеса і платформа для ніг, деякі моделі оснащуються mp3-плеєром, красивими світлодіодами для можливості їзди в темний час доби.

Власники гіроскутерів - ЗА активний спосіб життя

Той, хто мало рухається, має проблеми зі здоров'ям. Гіроборд підштовхне вас нарешті вибратися на вулицю, де ви не тільки будете дихати свіжим повітрям, а й отримаєте тренування м'язів ніг, спини, і навіть зможете позбутися від сутулості, якої в наш час схильні велика кількість офісних співробітників.

Їздити на гіроборде можна практично скрізь: і по грунтовій дорозі, і на асфальті, і по пересіченій місцевості, і за невисокою траві. Цей персональний вид транспорту ідеально підійти і для веселих прогулянок з друзями, і для ділових зустрічей, і для рекламних акцій.

Взявши за звичку добиратися на навчання або роботу на гіроборде, ви здивуєтеся через час своєї рівній поставі і підтягнутим м'язам ніг і живота. Адже давно не секрет, що поїздка на гіроборде не тільки піднімає настрій, але і замінює похід в тренажерний зал. І економить час на ранковій гімнастиці. До того ж, якщо вам важко прокидатися вранці, свіже повітря легко вас підбадьорить і допоможе зарядитися енергією на весь день. Ваше тіло подякує вас!

Купуючи в нашому магазині гіроборд, ви отримуєте найякісніший і досконалий продукт за найвигіднішою ціною в Україні.