Гіроборд GTF jetroll Classic Edition 2017

Якщо ви бажаєте купити 100% оригінальний і екологічний продукт, який характеризується легкою маневреністю, вбудованим електродвигуном, великим запасом ходу, фірмової захистом корпусу, матовою LED-підсвіткою, а ще стильним і розкішним дизайном, то зверніть свою увагу на гіроборд GTF jetroll Classic Edition 2017. Це модель, яка зачаровує з першого погляду!

Наша компанія - офіційний дилер торгової марки GTF jetroll в Україні. Ми допоможемо вам підібрати найкращу модель гіроборда!

Дизайн гіроборда GTF jetroll Classic Edition 2017 - це європейський консерватизм у всіх деталях. Але і складнощів з керуванням гіробордом GTF jetroll Classic Edition 2017 у вас не буде - все досить просто: потрібно лише тримати рівновагу. Щоб поїхати вперед - відхиліть центр ваги тіла вперед, а якщо потрібно зупинитися або проїхати назад - переведіть центр ваги тіла назад. Для повороту - злегка натисніть однією ногою вправо або вліво.

Розвиваючи швидкість в 20 км / год, користувач цього гаджета проїде до 20 км, а для повної підзарядки батареї знадобиться всього 1 година 40 хвилин.

Компанія GTF велику увагу надає створенню унікальних якісних продуктів. Особливий дизайн, легка вага, маневреність, стабільність під час поїздки - все це не залишить байдужим нікого.

Компанія потурбувалась і про якість пакування, яка відповідає високим європейським нормам. Вибирайте в подарунок собі чи близьким фірмовий оригінальний гіроборд GTF jetroll Classic Edition 2017 та насолоджуйтесь поїздками!

Ще більше про те, чим відрізняється гіроборд GTF jetroll від інших аналогічних моделей і про сам гіробор, ви можете ознайомитись тут.