Гібридний електровелосипед Mando Footloose

Mando Footloose - перший в світі гібридний електровелосипед БЕЗ традиційного велоланцюга. Та й педалі за допомогою вбудованого мотор-генератора використовуються для вироблення електроенергії, а не для забезпечення руху.

Електробайк Mando Footloose володіє досить оригінальним дизайном, він вже встиг зробити фурор на Міжнародних виставках Eurobike і ISPO Bike. Цей байк має всі шанси стати одним з найпопулярніших видів транспорту.

Сучасний електровелосипед Mando Footloose - це новий спосіб подорожі без нічого. Нове чудо техніки здатне проїжджати до 30 км БЕЗ фізичної допомоги велосипедиста, покладаючись лише на заряд акумулятора. Але якщо ж користувач побажає крутити педалі - діапазон пробігу цього електричного велосипеда буде практично безмежним.

Педалі цього гібрида використовуються трохи не так, як в традиційному велосипеді. Замість того, щоб забезпечувати руху коліс, повороти педалей служать для додаткової підзарядки батарей! Під час їх обертання розкручується генератор, приєднаний до них, завдяки цьому електрику забезпечує і роботу електроніки, і надходить до батареї велосипеда, заряджаючи її.

Електровелосипед Mando Footloose володіє неймовірно компактним складним корпусом, немає ніяких гострих кутів, завдяки чому може стати незамінною річчю для того, хто змушений їздити в громадському транспорті. Якщо необхідно зробити транспортування Mando Footloose, то робиться це практично за лічені секунди, достатньо лише натиснути на парочку важелів.

 

Управління велосипедом здійснюється за допомогою електронної панелі управління HMI, яка зафіксована на кермі. Велосипедист може стежити за рівнем заряду батареї, що розвивається швидкістю, кількістю генерується електричної енергії, пройденою відстанню. Вбудований бортовий комп'ютер аналізує характер дорожнього покриття, його нахил, регулює швидкість руху велосипеда, щоб уникнути надмірної розтрати енергії батареї. При знятті ПУ будь-які рухи велосипеда блокуються автоматично, таким чином можливість крадіжки зводиться до нуля.

Mando Footloose, на відміну від багатьох електровелосипедів, дозволяє своєму користувачеві не тільки економити гроші, а й отримувати максимальну насолоди від свободи переміщення.

Купити електровелосипед Mando Footloose >>>