Gi Bike: новий складаний електричний велосипед

Компактність - це найцінніша якість для побутових предметів XXI століття. Ось інженери з дизайнерами і намагаються придумати нові моделі складних велосипедів. Як приклад можна привести інноваційний концепт Gi Bike, який при вазі всього 16 кг складається вдвічі лише одним рухом руки.

Електричні велосипеди стають все більш популярними у міських жителів. Поїздка на такому велосипеді на роботу / додому - відмінна ідея для зміцнення здоров'я і збереження навколишнього середовища. З огляду на ці тенденції, компанія Gi Bike представила нову модель велосипеда, який працює на електричній тязі.

Повнорозмірний електровелосипед Gi Bike має складну конструкцію, за рахунок чого без праці може поміститися в невеликій квартирі і навіть в будь-який коморі. Велосипед оснащений літій-іонним акумулятором: однієї повної зарядки вистачає для поїздки на відстань до 64 км! Так що, якщо ваш офіс (або місце зустрічі) знаходиться не надто далеко від будинку, вам цілком достатньо заряджати свій велосипед один раз в день.

Для підзарядки і безпосередньо підключення смартфона до велоелектроніке використовується спеціальний USB-роз'єм. Інтегрований в раму порт дозволяє заряджати телефон поки велосипедист знаходиться "за кермом". Протиугінне блокування коліс в електровелосипед включається автоматично, як тільки власник транспортного засобу віддаляється від нього більш ніж на 3 м.

Максимальна швидкість електровелосипеда Gi обмежена до 25 км / год, але він має цілком відмінний пробіг, достатній для переміщення не тільки всередині міста, а й прогулянок на не таких віддалених від міста територіях.

Високу безпеку пересування в сутінковий час забезпечують вбудовані в спиці коліс світлодіодні ліхтарі - система інтелектуального освітлення, здатна автоматично запалюватися в нічний час.

Велосипед - це практично єдиний засіб пересування, якому не страшні міські дорожні пробки. Катайтеся і влітку, і взимку, просто правильно і вчасно підготуйтеся до погодних умов.

Дивіться і вибирайте електровелосипеди в нашому магазині >>>