Гексакоптер DJI Matrice 600 знімає 50-мегапіксельне відео

Тепер літаюча платформа DJI Matrice здатна на більше!

Компанія DJI, у співпраці з Hasselblad, вдосконалила стандартну модель дрона M600 в професійний безпілотник для аерозйомки, обладнавши його камерою Hasselblad A5D. M600 здивує навіть дуже вимогливих режисерів, адже він здатний знімати 50-мегапіксельне відео.

Результат поєднання 2-х систем

Чому компанія DJI використовує дрон цієї версії, а компанія Hasselblad - поліпшену модифікацію об'єктива HC 3.5 / 50mm-II? Справа в тому, що саме ця камера спеціально створювалася для аерозйомки. У конструкції потужного об'єктива на 50 мегапікселів відсутні рухомі частини, які впливають на якість зйомки при вібрації. Останнього уникнути неможливо, адже зйомка ведеться при працюючих моторах коптера.

  

Гексакоптер Matrice 600 також був обраний не випадково. З огляду на велику вагу камери, цей дрон обладнано 6-ю двигунами і 6-ю батареями. Безпілотник піднімає вантаж до 6 кг і утримує його в повітрі протягом 18 хвилин. Matrice 600 обдладнаний контролером А3, що автоматично регулює параметри польоту в залежності від навантаження. Домогтися точного позиціонування і вкрай реалістичних фото надають можливість GNSS модулі та інерціальні вимірювальні блоки.

Відповідальність за управлінням камерою і відправку зображень несе додаток DJI GO.

Незабаром планується надходження в продаж цієї вдосконаленої системи Києві, а вже сьогодні ви вже можете купити в нашому магазині гексакоптер DJI Matrice 600.