Де придбати сігвей (гіроскутер) в Україні?

Не так давно на ринок України потрапив новий вид особистого транспорту - гіроскутер. Він є продовжувачем справи давно відомих сігвеїв, але відрізняється багатьма позитивними аспектами. Міні-сігвеї компактніше, мають меншу вагу, легше транспортуються на великі відстані, більш маневрені. Їзда на такому скутері не представляє особливої ​​складності, навіть простіше ніж на роликах або велосипеді, підходить для різних покриттів. Користуватися гіробордами можна як для розваги, так і для більш практичних цілей. Міні-сігвеї знаходять застосування в бізнесі - їх використовують при проведенні рекламних заходів, організації послуг доставки, в складських комплексах і аеропортах, в охоронних організаціях. Електроборди можуть стати джерелом доходу, як платний атракціон в розважальних центрах і парках. Ну і звичайно, цей пристрій є відмінним подарунком для будь-якої вікової категорії.

Визначившись з метою використання гіроцікла, у українського споживача виникає питання про найбільш правильноме і надійноме місці його купівлі. В Україні є кілька можливостей для вирішення цього завдання. Якщо відкинути ринки, як найбільш ризикові місця для придбання складної техніки, основними варіантами будуть:
 • спеціалізовані магазини предметів для відпочинку та спорту;
 • вітчизняні інтернет-магазини;
 • великі зарубіжні торгові інтернет-майданчики;
 • оптові фірми посередники.

У кого краще купувати в Україні?

Традиційні магазини є хорошим місцем з точки зору надійності. Вони не зникнуть на наступний день, товар завжди можна заздалегідь оглянути, перевірити на працездатність. Великі торгові бренди, як правило, мають розгалужену мережу сервісних центрів, з якими вони співпрацюють. Офлайнові магазини намагаються дотримуватися правил торгівлі і закону про захист прав споживачів. Такі фірми співпрацюють з перевіреними постачальниками, які випускають якісний продукт. Мінусом є більш високий рівень цін у порівнянні з інтернет-продавцями.

Роблячи покупку в інтернет-магазині покупець економить не тільки час, але і досить значну суму. Особливо це стосується новинок і топових моделей. Але щоб не зіткнутися з неприємностями у вигляді неякісного товару, проблем з поверненням, гарантійним та сервісним обслуговуванням, слід ретельно обирати продавця. Краще, якщо це будуть відомі магазини, що давно працюють в Україні. Варто звернути свою увагу і на онлайн-версії торгових мереж. По інших необхідно ретельно перевірити інформацію, почитати відгуки, переглянути рекомендаційні сервіси, вивчити тематичні форуми. При будь-якому способі слід звертати увагу на кілька головних моментів:
 • бездоганний зовнішній вигляд і якість збірки;
 • наявність гарантії і доступність сервісних центрів;
 • відповідність заявлених характеристик дійсності;
 • якісно перекладена інструкція;
 • взаємини продавця і виробника (дилер, офіційний представник).

Чому ми?

Ми є офіційними дистриб'юторами на ринку електротранспорту! У нас є і онлайн магазини, і шоу рум, і стаціонарні магазини! Ми гарантуємо якість і ціну. Нам довіряють.