Футуристичний електровелосипед Future Bike

Творець цієї оригінальної новинки - Кріс Бродман, який є завзятим велосипедистом. Він, зрозуміло, знає не з чуток, які зусилля докладаються під час поїздки на велосипеді. Проаналізувавши власні знання і досвід, конструктор спробував зробити найдосконаліший велосипед - модель, в якій зусилля, прикладені велосипедистом під час руху, зводяться до мінімуму, оснастивши його електромотором.

Цей футуристичний байк оснащений електричним двигуном, що живиться сонячною енергією. Велосипед Future Bike має систему проти викрадення, що зчитує відбитки пальців свого власника, вбудований музичний програвач, а також пристрій, який вважає витрачені калорії.

Велосипед з електромотором має великі  колеса без спиць з шинами, які досить важко проколоти, а виготовляти велосипед будуть з міцного і легкого вуглецевого волокна. Поки це всього лише фантастичний велоконцепт, проте його автор не втрачає надії, що купити Future Bike в недалекому майбутньому вже стане можливим в найближчі два-три десятиліття в будь-якому магазині. І, звичайно, ж в нашому.

 

А поки що, друзі, не пропустіть можливість

купити електротранспорт в нашому магазині

за новорічними суперзнижками!

- Новорічна ціна на електроскутер YikeBike Model C!

- Купуючи одним чеком  скутер SEEV Citycoco та гироборд  WINNER W2 Pro UK FLAG 6,5,  Отримуйте ЗНИЖКУ 3000 грн!

Ми доставимо ваші покупки в будь-яку точку України!