Футуристичний дизайн: дрон PowerVision PowerEgg

Квадрокоптера в небі вже давно перестали бути дивиною, багато сучасних моделей повторюють конструкцію один одного як під копірку. Багато хто з них мають звичну форму з мінімальними відмінностями один від одного: квадратний корпус з 4-ма стійками, на яких встановлені пропелери, а на дно кріпиться камера та шасі.

Творчий підхід

PowerEgg — перший дрон от китайської робототехнічної компанії PowerVision, який кардинально відрізняється від своїх побратимів. Його корпус має форму яйця, проте лише до тих пір, поки з нього не висунуться 4 «руки» з пропелерами.

Інколи навіть важко повірити, що в такому вигляді він здатен літати. Проте пропелери закріплені винтами, так що вам не варто турбуватися про їх встановлення перед польотом.

Оригінальний дизайн, звісно, виділяє безпілотник з-поза конкурентів. Крім того, такий зовнішній вигляд робить пристрій портативним, адже яйце набагато простіше запакувати в наплічник, ніж іншу модель коптера.

 

Відсутність розпорок шасі забезпечує безкоштовний огляд камери, закріпленої на дні корпусу. В додаток до регулювання кута нахилу, що має стандартні 3-осеві стабілізовані надземні відеокамери, вона здатна обертатися в будь-якому напрямку.

Камера дрона прихована в нижню частину корпусу, вона кріпиться на 3-осьовому підвісі іздатна крутитись на 360°. Вона вміє знімати відео в розширенні 4K.

Дрон неймовірно простий в керування. Спробуйте! :)

Купити квадрокоптер PowerVision PowerEgg в нашому інтернет магазині >>>