Французький велосипедний бренд LAPIERRE - вже в Україні

Марка LAPIERRE була заснована Гастоном Лапьер в 1946 році в невеликому містечку Діжон на півдні Франції, в провінції Кот-д-Ор. Велосипеди LAPIERRE миттєво стали популярними на хвилі все зростаючого інтересу відходячої від війни Європи до невеликих транспортних засобів.

І сьогодні ви можете стати щасливим володарем

одного з чудових велосипедів марки LAPIERRE - вони прекрасні!

LAPIERRE - це майже 70 років історії, безперервного розвитку і технологічних інновацій. Це один з лідерів європейського ринку гірських велосипедів, це визнаний фаворит французького велосипедного ринку.

Інженерний департамент компанії веде постійні дослідження з метою впровадження інноваційних рішень, які спрямовані на те, щоб задовольнити всі потреби та побажання користувачів.

Це багатющий вибір велосипедів самого різного призначення - від професійних велосипедів для МТБ і шосейних гонок до красивих і комфортних велосипедів для відпочинку, фітнесу та прогулянок по місту і околицям.

LAPIERRE - це яскравий дизайн, високий рівень контролю якості, це ручна збірка кожного велосипеда безпосередньо на заводі у Франції і 5-річна гарантія на кожну раму.

І, що важливо, тепер ви можете стати власником цього потужного велосипеда.