FPV окуляри для управління квадрокоптером

З поширенням квадрокоптерів все більше людей цікавиться можливістю підключенням окулярів для польотів. Окуляри дають можливість зануритися в процес набагато щільніше. Але є ще один стимул - відблиски і сильна засвітка на екрані, які не тільки не дозволяють адекватно оцінити те, що знімається за яскравістю, але і роблять політ небезпечним, так як за відблиском можна пропустити і стовп, і провід, і гілку. У зв'язку з цим виникає питання: як бути, якщо не зручно літати зі смартфоном / планшетом?

Варіанти вирішення два:

Для першого варіанту знадобиться більше коштів і навичок роботи викруткою / пінцетом. Це до того, що недавно з'явилися плати, що дозволяють додати HDMI вихід до пульта Phantom 3/4. Після того, як HDMI вихід отримано, потрібно підібрати окуляри для польотів (на ринку представлено кілька варіантів) і кабель miniHDMI-miniHDMI або microHDMI-miniHDMI.

Другий, бюджетний варіант, в чомусь навіть комфортніше. Його суть в застосуванні 3D окулярів-приставки для вашого смартфона і ПО Litchi (хоча це ПО - не оригінальне, тому все, що відбувається - на ваш страх і ризик). Але з'являється можливість використовувати будь-які з доступних окулярів.

Google Cardboard.

Ці картонні окуляри «майже» безкоштовні, вони нічого не важать, що є їхньою перевагою. З мінусів: картон не вічний, а лінзи досить маленькі і низької якості. Зате з них можна почати, майже нічого не втративши, а в разі, якщо такий метод сподобається - перейти на окуляри більш високого рівня.

  

Окуляри VR Shinecon.

Плюси: якісна конструкція, зручна фіксація на голові, можливість підлаштовувати їх під ваш зір і відстань між очей. Вони легко вміщають великі смартфони, на відміну від Google cardboard. Лінзи значно більшої якості і розміру дозволять зберегти зір навіть при частому застосуванні і тривалих польотах. Ніяких додаткових батарейок. Єдиний мінус: недоступність сенсорного екрану в процесі польоту, всі важливі настройки потрібно виконати ще до зльоту, за рахунок того, що на пульті Phantom 3 є управління камерою, ви не будете обмежені в діях.

У нашому магазині ви можете купити Шоломи віртуальної реальності від компанії YUNEEC - TYPHOON H і BREEZE.

Шолом віртуальний для TYPHOON H - це ультрасучасна гарнітура, завдяки якій ви зможете бачити те, що бачить безпілотник так, як ніби були б на його борту. 

  

Шолом віртуальний для BREEZE - це справжня віртуальна реальність плюс розваги в іграх і, зрозуміло, гострі відчуття FPV.

Ще більше інформації дивіться тут >>>