FPV окуляри DJI Goggles - максимально реалістичне зображення

DJI Goggles - це спеціальні FPV окуляри, які були розроблені спеціально для польоту на пристроях Phantom, DJI Mavic Pro, Inspire з оглядом від першої особи. Все що потрібно - просто повернути головку вліво або вправо. Рухи голови користувача дозволяють контролювати підвіс по нахилу і курсу, також як стіки пульта.

Зображення - максимально реалістичне!

Прямо в DJI Goggles вбудована сенсорна панель управління, за рахунок чого забезпечується швидкий доступ до функцій і налаштувань в меню. Зручне керування надає можливість не відволікатися від повного занурення в політ.

Чудову ергономіку DJI Goggles забезпечують 2 великих екрану з високою роздільною здатністю. А м'яке і комфортне наголов'я розподіляє вагу навколо всієї голови.

В основі шльому DJI Goggles лежать два 5-дюймових екрани з роздільною здатністю Full HD. Сенсорна панель разом з механічними клавішами переносної електроніки забезпечують швидкий доступ до налаштувань і інтуїтивно зрозумілу навігацію в програмному середовищі. На корпусі VR-гаджета розмістився роз'єм для підключення навушників, слот для карт microSD, інтерфейси HDMI і Micro-USB. Відеотрансляція з камери квадрокоптера доступна в форматі 720p при 60 к / c, в форматі 720p при 30 к / c або з роздільною здатністю 1080p при 30 к / c.

Повного заряду акумуляторної батареї DJI Goggles ємністю 9440 мА · год вистачить приблизно на 6 годин безперервного використання пристрою. У специфікації до Goggles заявлена підтримка наступних квадрокоптера Mavic Pro, Phantom 4 і моделей серії Inspire.

Купити шолом віртуальної реальності DJI Goggles в нашому магазині по найвигіднішій ціні в Україні >>>