Фестиваль дронів, або Як в Ужгородському замку проходили перегони на дронах

Кращі пілоти України і кілька іноземних фахівців приїхали 1-3 вересня в Ужгород, щоб взяти участь у фестивалі сучасних технологій і мистецтв «Dronevar». Головним пунктом програми був Чемпіонат Східної Європи по дрон-рейсингу.

  

Основною локацією вибрали неймовірно красивий Ужгородський замок. Тут 32 учасники змагалися за перемогу в четвертому етапі чемпіонату України з дрон-перегонів. У Закарпатті приїхали кращі дрон-рейсери з Києва, Одеси, Запоріжжя, Рівного, Львова, Кролевець (Сумська область), Харкова, Дніпра. Ці пілоти є постійними учасниками змагань різних рівнів, переможцями етапів європейських чемпіонатів. Підтримував учасників гість змагань - австралійська світова зірка дрон-рейсингу Чед Новак.

 

Перегони дронів проходили на спеціально облаштованій трасі.

  

Побачити не тільки змагання, а й відчути швидкість і всю складність гонки, глядачі могли як спостерігаючи за трасою, так і за онлайн-відтворенням польотів безпілотників на великих екранах.

Мета проекту - привернути увагу до цих архітектурних пам'ятників, показати їх в цікавому ракурсі, і саме дрони це й можуть зробити, продемонструвавши неймовірні фото і відео, адже вид з землі не завжди розкриває всю красу.

Подивіться неймовірне відео замків Закарпаття, представлене напередодні учасниками заходу.

Як стверджує закарпатський співорганізатор заходу Євген Забарило: "Цей фестиваль має стати щорічним на Закарпатті. Крім безпосередніх перегонів дронів захід має і культурно-просвітницьку місію. Ми плануємо "оживити" 14 замків Закарпаття, незалежно від їх стану. Це Невицький замок, замок Шенборна, Мукачівський, Хустський, замок Сент-Міклош, Виноградівський та інші. Цього року фестиваль дронів проходить в Ужгородському замку, в наступному планується дещо розширити цей захід в масштабах і провести його на ру інах Хустського замку".

Купити квадрокоптер в нашому інтернет магазині >>>