Основні питання про роботу Gocycle (FAQ)

Акумулятор (батарея)

1. Чи може батарея самозаряджається в процесі використання?

В даний момент технології не дозволяють досягти високих результатів і показати ефективне рішення в даному питанні. Є компанії, які заявляють про цю функцію, але це неодмінно веде до подорожчання товару, збільшення його ваги і ускладнює конструкцію велосипеда. А результат, який це може дати - збільшення заряду менше, ніж на 10%. Ми працюємо над тим, що б вже через кілька років, дана функція була доступна нашим покупцям.

2. Який термін служби батареї?

Ми даємо гарантію на батарею - 1 рік. Але термін служби також залежить від умов використання велосипеда, як за ним доглядали і як його експлуатували.

3. Де купити новий акумулятор?

Нові батареї, як і інші запчастини та аксесуари, доступні у наших дилерів у Вашій країні / місті.

4. Як холодна погода впливає на батарею?

Як і всі продукти з акумулятором, так і велосипеди Gocycle відчувають певні тимчасові функціональні зміни при зниженні температури. Якщо температура нижче - 15 ° С, Ви можете відчути зниження потужності транспорту і зменшення відстані, яке є при наявному заряді. Але ці зміни тимчасові. Як тільки ви будете використовувати велосипед при 0 ° С і вище, вся працездатність буде відновлена.

5. Як часто і як довго заряджати акумулятор?

Ми рекомендуємо заряджати Ваш Gocycle відразу після поїздки, і як тільки батарея буде повністю заряджена, від'єднайте її від мережі. Не залишайте Gocycle на зарядці більш, ніж на 24 години.

6. Чи потрібно посадити батарею повністю перед зарядкою?

Ні, це не обов'язково. Як і всі літіо-іонні батареї, Ви можете дозаряджати її до повного заряду. Але не обов'язково використовувати кожен раз весь заряд. Рекомендується випадкова повна розрядка батареї.

7. На скільки вистачає повністю зарядженій батареї?

В середньому повної батареї вистачає на 64 км. Але це залежить від ваги власника (наїзника), тиску повітря в шинах, типу місцевості і декількох інших факторов.

8. Де знаходиться акумулятор?

усередині рами

9. Чи потрібно вилучати батарею з рами для зарядки.

Ні, цього робити не потрібно.

10. Чи буде акумулятор нагріватися?

Незначне нагрівання батареї при поїздці - це нормально. Перед тим, як заряджати батарею, дайте їй охолонути повністю.

11. Як дізнатися, скільки заряду залишилося в батареї?

Цей показник доступний на дисплеї Вашого велосипеда.

12. Як дізнатися, що акумулятор повністю заряджений?

Рівень заряду акумулятора відображається на вбудованому дисплеї приладової панелі велосипеда. Акумулятор повністю заряджений, коли є 10/10 LEDS літ

13. Скільки коштує повна зарядка Gocycle?

Вартість зарядки дорівнює 100 Вт (як горіння лампочки 2,5 години)

Гальма

1. На скільки часу вистачить гальмівних колодок?

Це залежить від стилю водіння і типу місцевості. Слідкуйте за гальмівними колодками час від часу і в разі потреби - замініть їх. З питань заміни зверніться до дилера у Вашій країні / місті.

2. Як довго будуть використовуватися гальмівні диски.

Гальмівні диски прослужать стільки ж, скільки і Ваш велосипед.

3. Як відрегулювати гальма?

Зверніться в службу підтримки Gocycle або почитайте керівництво використання.

4. Чи можу я налаштувати гальмівні важелі самостійно?

Ні. Кут гальмівних важелів встановлений на заводі для оптимальної роботи гальм і Вашого комфорту. Кут обмежений конструкцією. Не намагайтеся регулювати кут нахилу важелів, так як це може завдати непоправної шкоди і може призвести до втрати гарантії.

Привід

1. Як отримати доступ до приводу?

Для власника в цьому немає ніякої необхідності. Конструкція зробила таким чином, що б виключити втручання до ланцюговому приводу. Тільки сертифіковані фахівці можуть відкрити доступ до приводу.

2. Скільки передач є в Gocycle ?

Gocycle має 3-ступінчасту секвентальнуя Shimano Nexus коробку передач. Зубчасті дюйми: 1-я = 39,1 дюймів, друга = 53,3 дюймів, 3-тя = 72,5 дюймів.

Загальні питання

1. Які кольори є в лінійці Gocycle

Ми весь час розширюємо колірну лінійку велосипедів. На даний момент Gocycle представлений в трьох кольорах: Білий, Синій і Чорний

2. Скільки важить Gocycle

Gocycle G2 весит 16.1kg (35.4lbs), включая его литий-ионный аккумулятор.

3. Яка межа швидкості Gocycle

За законодавством в рамках Європейського Союзу, максимальна швидкість обертання двигуна знаходиться в межах 25 км / год або 15,5 миль / год.

4. Чи є Gocycle складним велосепедом?

Ви можете скласти Gocycle на випадок його транспортування або зберігання, але не бажано складати його кожен раз, коли ви приїжджаєте на роботу або ставите його на ніч в квартиру.

Обслуговування, чистка та регулювання

1. Чи потрібно змащувати педалі?
Ні.

2. Чи потрібно мені відрегулювати ланцюг?
ні

3. Чи потрібно змащувати ланцюг?
ні

4. Чи можна відрегулювати амортизатор?
ні

5. Як мені очистити мій Gocycle?

Використовуйте вологий рушник і протріть його рукою. Для отримання додаткової інформації зверніться до керівництва користувача Gocycle.

6. Чи можна використовувати шланг високого тиску?

Ні. Ніколи не використовуйте шланги високого тиску.

7. Чи є Gocycle сумісним з вантажним причепом?

Ми не рекомендуємо використовувати причепи з Gocycle. Стандартний вантажний велосипедний причіп має тенденцію прикріплятися до рами велосипеда шляхом затиску на трубах заднього трикутника. У Gocycle використовується технологія Cleandrive - закрита одностороння задня поворотна консоль - де причіп не може затиснути. Доступні до кріплення вантажні причепи, які прикріплюються до велосипедного сидіння, але вони можуть підняти загальний центр ваги і можуть вплинути на баланс їзди.

8. Чому світлодіоди акумуляторної батареї і світлодіоди швидкості на приладовій панелі блимають почергово?

Для прошивки версії 79 і вище, після 100 миль / 160 км і кожні наступні 500 миль / 800 км, приладова панель буде по черзі блимати усіма світлодіодами батареї «С» і всіма світлодіодами швидкості «Е». Це важливе нагадування по техніці безпеки про те, що послуга або огляд підлягають оплаті. У тому випадку, якщо ваша напис блимає нагадуванням про сервіс, перейдіть на сайт www.gocycle.com/safety і перегляньте важливі технічні бюлетені та інформацію про безпеку, пов'язані з вашої моделі Gocycle. Ви також повинні завантажити та переглянути останню версію Керівництва користувача на www.gocycle.com/manuals. Після відвідин www.gocycle.com/safety ви можете утримувати селектор включення підвищеної передачі і включити селектор потужності двигуна (повернене зап'ясті вниз для G3) на 3 секунди, і приладова панель повернеться до нормального дисплею. Зверніть увагу, що шляхом скидання нагадування служби ви підтверджуєте, що відвідали www.gocycle.com/safety і зрозуміли будь-які технічні бюлетені або нову інформацію, що відноситься до вашого Gocycle, і ви завантажили і переглянули Керівництво користувача, що відноситься до вашого Gocycle.

Двигун

1. Двигун відчувається гарячим під час або після використання. Це нормально?

Так. Звертайтеся з двигуном з обережністю, наприклад, як з двигуном мотоцикла або гарячею каструлею на плиті.

2. Що станеться, якщо вода потрапить в двигун?

Якщо ви їдете під дощем, ми радимо вам використовувати двигун, коли це можливо, і це безпечно. Теплова потужність двигуна допомагає двигуну висохнути. Якщо Gocycle залишився стояти під дощем і вода потрапила в двигун, малоймовірно, що мотор не буде працювати. В цьому випадку ви повинні або просушити мотор рушником, або запустити двигун, щоб вода випарувалася.

3. В моторі відчувається ковзання. Що робити? 

У вас може бути несправна приводная система, на яку може поширюватися гарантія. Зверніться по допомогу до свого місцевого представника Gocycle або служби технічної підтримки Gocycle.

4. Як мені зняти мотор?

Ніколи не намагайтеся витягти двигун. Якщо ви не попросите технічну підтримку Gocycle і знімете двигун, всі гарантії на двигун будуть анульовані.

Приладдя

1. Як мені встановити бризковики?

Зверніться до розділу Керівництва і керівництва веб-сайту за порадою по установці бризговиків.

2. Де я можу купити запасний бризговик? 

Ви можете придбати бризковики безпосередньо у Вашого представника Gocycle.

3. Чи можу я кататися на своєму Gocycle без бризковиків?

Так.


Потужність

1. Як використовувати кнопку прискорення?

Gocycle G2 поставляється чотирма режимами їзди в стандартній комплектації, а четвертий режим налаштовується через додаток GocycleConnectApp. Кожен режим працює по-різному. Зверніться до керівництва користувача Gocycle, щоб визначити, який режим найбільше підходить для вашого стилю їзди.

2. Який рекомендований спосіб використання рухової допомоги?

Для досягнення оптимальної продуктивності і оптимального поєднання підтримки, швидкості і дальності рекомендується використовувати допомогу мотора для досягнення максимальної швидкості і «підживлення», щоб допомогти вам підтримувати високу середню швидкість. У вас будуть кращі результати за рахунок педалювання і використання мотора, щоб швидше і з меншими зусиллями перейти від А до В.

3. Не працює кнопка підвищення. Що мені робити?

Зв'яжіться зі службою реселерів Gocycle або службою технічної підтримки Gocycle

Їзда (Управління) на Gocycle

1. Чи можу я використовувати Gocycle по бездоріжжю?

 Gocycle був розроблений як міський двоколісний велосипед. Ми не рекомендуємо вам брати Gocycle на бездоріжжі; Однак, їзда велосипеда на ділянках з невеликою кількістю гравію повинна бути комфортною.

2. Чи є межа ваги для Gocycle?

Цей продукт був розроблений з максимальним рекомендованою межею ваги в 100 кг (220 фунтів) для водія, одягу і всього багажу і призначений для використання на асфальтованих дорогах. Для водіїв і багажу вага 100-115 кг (220-250 фунтів): стиль їзди, стан дороги, тиск в шинах і стан багажу можуть скоротити термін служби продукту. Вага багажу не повинна перевищувати 10% від загальної ваги водія і багажу. Ніколи не перевищуйте вагу водія і вага багажу в 115 кг (250 фунтів) в будь-який час. Перевищення цієї межі анулює всі гарантії і може привести до того, що продукт виявиться небезпечним для роботи.

3. Чи можу я керувати Gocycle без штиря LockShock в підвісці?

Ми рекомендуємо їхати або з штифтом LockShock, або з кабелем ShockLock в підвісці.

4. Яка максимальна швидкість Gocycle?

Зверніться до розділу "Технічні характеристики".

5. Чи існують вікові обмеження для їзди на Gocycle?

У різних регіонах діють різні правила. В Європейському Союзі велосипедист з електричним приводом повинен бути не молодше 14 років. Будь ласка, проконсультуйтеся з національними правилами при експлуатації автомобіля поза ЄС.

6. Мені потрібно носити шолом?

Ми  рекомендуємо їздити з велосипедним шоломом.

7. Чи потрібен мені податковий диск для Gocycle?
Ні

8. Чи потрібен мені (MOT) Gocycle?
Ні

9. Чи потрібно мені страхування для Gocycle?

Ми  рекомендуємо придбати велосипедне страхування.

10. Чи повинен я крутити педалі Gocycle або чи можу я вільно котитися під навантаженням?

Закон ЄС вимагає, щоб педалі рухалися для контролю над транспортом. Як швидко і що потрібно крутити педалі, не визначено. При використанні Gocycle на громадському шосе або на території, де це дозволено, можлива вільна їзда. Ми рекомендуємо зв'язатися з вашим національним регулюючим органом для отримання консультацій за місцевими законами.

11. Чи можу я взяти Gocycle в поїзд?

Так, але це буде залежати від  законів, які регулюють пересування з велосипедами. Перед поїздкою рекомендуємо проконсультуватися зі своїм мережевим оператором, щоб уникнути розчарувань.

12. Чи можу я взяти Gocycle в автобус?

Ні, але якщо ви носите його в футлярі для подорожей то Gocycle - це дійсно частина багажу.

13. Чи можу я поставити Gocycle в багажник автомобіля?
Так.

14. Чи можу я використовувати Gocycle без допомоги мотора?

Так.

Сидіння, сідло і кермо

1. Як відрегулювати сидіння?

Зверніться до розділу Керівництво користувача Gocycle з обслуговування та налаштувань

2. Чи можу я відрегулювати кермо?

Залежно від вашої моделі ви, можливо, зможете відрегулювати і висоту, і виліт, і кермо. Зверніться до розділу Керівництво користувача Gocycle з обслуговування та налаштувань.

3. Як зафіксувати сідло для Gocycle?

Якщо вам потрібно зафіксувати сідло, вам доведеться використовувати готовий кабельний замок і протягувати його через рейки сідла велосипеда. Це те ж саме, що і будь-який велосипед, який поставляється з швидким випуском для регулювання висоти сідла

Шини

1. Який рекомендований тиск в шинах?

Для кращого комфорту і легкого катання передня шина повинна бути накачана до 25psi-30psi, а задня шина повинна бути 40psi-50psi. М'який тиск в передній шині забезпечить «амортизуючий ефект» для компонентів приводу. Збільшення тиску передніх шин вище рекомендованого межі призведе до збільшення ударних навантажень на двигун, коробку передач і зчеплення, що прискорить знос і може привести до передчасної відмови цих компонентів. Ні в якому разі не підвищуйте тиск в шині до більш високого, ніж 80psi (5,5 бар).

2. Що робити, якщо у мене прокол?

Якщо ви отримуєте прокол, ви повинні припинити їздити на Gocycle, так як ви можете пошкодити обід колеса. Див. Керівництво користувача Gocycle, як виправити вивільнивши шину. Ви можете видалити PitstopWheel® і віднести його в місцевий магазин велосипедів, де технік може відремонтувати прокол для вас. Як і будь-яке обслуговування велосипеда, ви повинні розраховувати на оплату цієї послуги. Gocycle використовує стандартні шини і трубки BMX / 20дюйм / 406. Ми рекомендуємо використовувати трубку для шин 20дюйм x 1.75дюйм.

3. Як довго протримаються ці шини?

Термін служби шин буде залежати від використання і стилю їзди. Як правило, шина з високими характеристиками, наприклад, стандартна шина, що продається з Gocycle,  працюватиме до тих пір, поки у неї є продуктивність. Компроміс - це вага, міцність на прокол і легка прокатка. Коли зношені центральні канавки в шині, ви повинні замінити шину, оскільки вона може бути небезпечною у використанні.

4. Чи можу я замінити шину на альтернативну?

Так.

5. Де я можу купити нову внутрішню трубку?

Ви можете замовити нову внутрішню трубку у реселлера Gocycle (у Вашого представника) або у будь-якого іншого дилера. Внутрішня труба повинна відповідати розміру колеса 20 дюймів x 1.75 дюймів (406 мм x 47 мм).

6. Де я можу купити нову шину?

Ви можете замовити нову шину Gocycle Performance від реселлера Gocycle. Зверніть увагу, що ми  рекомендуємо вам замовити шини Performance Gocycle, що поставляються разом з вашим Gocycle. Ми спеціально розробили ці шини, щоб забезпечити максимальну продуктивність завдяки зниженню ваги і зменшенню опору при їзді.