Фантастичний політ з PHANTOM 4 ADVANCED

Квадрокоптер Phantom 4 Advanced з поліпшеною камерою і збільшеною матрицею здатний робити фото- і відеозйомку в якості 4к при швидкості в 60 fps, що дозволяє дрону зробити 14 фотографій високої якості всього лише за 1 секунду в режимі серійної зйомки.

Літати стало ще безпечніше!

Система безпеки обладнана 5 оптичними сенсорами, що гарантує коптеру високий рівень безпеки під час польоту і уникнення будь-яких можливих зіткнень з об'єктами, які трапляються на льотному шляху.

Політ уяви

30 хвилин польотного часу
1-дюймова матриця
60 кадрів в секунду
механічний затвор
2 види кодеків
7 км дистанційне керування

Камера Phantom 4 Advanced обладнана однодюймовою матрицею в 20 мегапікселів. Спеціально розроблений об'єктив складається з 8 лінз, що утворюють 7 груп.

У конструкції камери з'явився механічний затвор, який дозволяє знімати динамічні сцени без ефекту ковзаючого затвора, навіть якщо літальний апарат рухається з високою швидкістю. Камера дрона нічим не поступається стандартним камерам: з нею ви можете знімати відео в 4K зі швидкістю 60 кадрів / с і максимальним бітрейтом, рівним 100 Мбіт / с, використовуючи кодек H.264 (при швидкості 30 кадрів / с - кодек H.265) . Велика матриця в поєднанні з першокласної технологією обробки даних дає ще більше свободи на етапі редагування

.

Оптичні датчики

Phantom 4 Advanced обладнано системою FlightAutonomy, що складається з 5 оптичних сенсорів, модулів супутникової навігації (GPS і ГЛОНАСС), ультразвукових далекомірів і набору запасних датчиків. Все це допомагає дрону точно утримувати положення в повітрі навіть без сигналу супутників і літати в обмеженому просторі.

Пульт керування 

Пульт коптера PHANTOM 4 ADVANCED містить в собі блок системи передачі сигналу вдосконаленого типу, що дає чітку трансляцію на екрані пульта. Максимальна відстань, на яке може відлетіти Phantom 4 Advanced, не зіпсувавши при цьому якості передачі сигналу - 7 км. Зарядки пульта вистачає на 5 годин активної роботи, а на екрані оператор зможе ідеально бачити навіть в самий сонячний день.

Режими польотів

Phantom 4 Advanced пропонує 3 режиму польоту, які підходять для будь-яких умов.

  • У режимі позиціонування (Position Mode) доступні такі функції, як TapFly, ActiveTrack, розпізнавання перешкод і позиціонування.
  • У спортивному режимі (Sport Mode) дрон стає маневреним і швидким, розвиваючи швидкість до 72 км / ч.
  • В ручному режимі (Atti Mode) зв'язок із супутниками відключається, Phantom 4 Advanced тримає рівновагу по висоті. Він ідеально підходить пілотам, які бажають зняти особливо плавне відео.
  • У режимі штатива (Tripod Mode) швидкість дрона обмежена до 7 км / год, що підійде для польоту всередині приміщень і побудови ідеальної композиції.

Додаток DJI GO 4

У цьому додатку міститься безліч інтелектуальних режимів управління дроном під час польоту, також з його допомогою можна вручну змінювати параметри і настройки камери. При появі змін в програмі користувач буде сповіщений сигналом і повідомленням. Для досягнення максимальної зручності оператора додаток показує відео і фото з камери, а також всі важливі дані про польотної телеметрії квадрокоптера.

Вбудований додаток DJI GO дозволить вести пряму трансляцію і завантажувати відзнятий матеріал в соціальні мережі, блоги інше.