EUROBIKE: наймасштабніша велоподію року обіцяє бути насиченою!

Нагадуємо, що з 31 серпня по 4 вересня група компаній ELIT BIKE бере участь у Міжнародній виставці EUROBIKE, яка буде проходити в Німеччині.

  

 

EUROBIKE - це найбільший показ велосипедів, який на міжнародній виставковій арені займає місце лідера. Рік за роком тут висвітлюються нові тенденції та напрямки в області велосипедного спорту.

Будемо раді зустрітися з вами на цій Міжнародній виставці! Наш стенд - B2147, 3-й павільйон. Тут будуть представлені велосипеди різних категорій - міські, спортивні, електричні, гібридні моделі, а також різноманітні аксесуари до них.

Не пропустіть найяскравішу подію Веломир!

Після виставки в нашому магазині ELITE BIKE очікується дуже багато різних новинок електротехніки. Слідкуйте за новинами нашої компанії про поповнення асортименту магазину, і, звичайно ж, чекайте докладний відео звіт про виставку EUROBIKE.

 

Важливим елементом EUROBIKE є Конгрес з велотуризму, де фахівці обмінюються досвідом, обговорюють основні напрямки по його популяризації і розвитку. Насичена програма включає демонстраційний день, розважальні вечірні заходи і спортивні шоу.

Наймасштабніша велоподія року обіцяє бути насиченою!

Цього року EUROBIKE представить себе з абсолютно нового боку, і в перший раз буде відкриття виставкової площі для публіки протягом двох фестивальних днів. 3000 велосипедів різних категорій на спеціально розроблених треках! Будь-який бажаючий зможе спробувати свої сили в майстерні циклу під керівництвом експертів велосипеда.

Міжнародні фахівці планують надавати чудовы розваги і, захоплюючі подихі своїх глядачів, божевільні трюки і високі стрибки, виступи кращих співаків, обіцяючи кращій спортивний настрій.

Зустрінемося на Веловиставці!