Ще не їздили на Ninebot Mini Pro? 3 хвилини на навчання!

Одна з численних переваг міні сігвея Ninebot Mini Pro - ним можна навчитися керувати самостійно дуже швидко. Розумний, турботливий додаток проведе для вас цілий навчальний курс для того, щоб ви змогли на повну міру насолодитись всіма перевагами цього гіроскутера.

В 4 рази швидше, аніж пішки

Гіроскутер Ninebot Mini Pro не лише стабільний, він швидкий і довговічний. Буквально в чотири рази швидше ходьби. Підкоряйте нові місця зі швидкістю до 18 км/год.

Якісні шини коліс допомагають забезпечити комфорт і безпеку гонщика. 10,5-дюймові вакуумні шини miniPRO забезпечують кращу амортизацію, ніж типові 6-8-дюймові жорсткі шини. У той же час їх комп'ютерні малюнки протектора допомагають забезпечити стабільну їзду.

На що неможливо не звернути увагу?

1600 варіантів підсвічування, які роблять цей гаджет індивідуальним, адже ви зможете створювати власне світлове шоу!

Варіанти освітлення Ninebot Mini Pro не тільки підвищують безпеку гонщика, але і доповнюють вашу поїздку. Кольори світлодіодного освітлення можуть бути обрані для кожної з функцій пристрою - зупинка, уповільнення, поворот і багато іншого. Виберіть з 16 мільйонів комбінацій кольорів і зробіть свій miniPRO індивідуальним.

Збір і розбір Ninebot Mini Pro - за 5 секунд

Завжди можна звільнити ще більше місця в багажнику, знявши штурвал всього за лічені секунди. Повірте, це дуже просто, впорається і дитина.

Неймовірно простий фіксатор штурвала. Ніяких болтів, саморізів і гвинтів.

Для того щоб зібрати або при необхідності розібрати гіроскутер Ninebot mini PRO, досить просто вставити штурвал і закрити фіксатор. Готово.

Хто обирає цей гіроскутер?

За нашими спостереженнями, на гіроскутере Ninebot Mini Pro впевнено катаються як дорослі, так і діти. Ви будете почувати себе впевнено, так як прогумована платформа зводить до мінімуму можливість зісковзування ніг при їзді.

Що ви оціните в Ninebot Mini Pro?

  • Двигун з номінальною потужністю 800 Вт дозволяє гіроскутеру розвивати швидкість до 16 км / год і пересуватися на відстань до 22 км.
  • Потужна 18650 літієво-іонна батарея дозволяє гіроскутеру долати лише на одному заряді до 40 км пробігу.
  • Гіроцікл здатний піднімати вагу до 120 кг в гірку з кутом нахилу до 15 градусів.

Цей гіроскутер стане відмінним подарунком - і собі, і своїм близьким!

Купити міні сігвей Ninebot Mini Pro (білий або чорний) в нашому магазині ELITE BIKE >>>