ELITE BIKE - офіційний дилер продукції компанії DJI в Україні

Компанія DJI Innovations - найвідоміша компанія з виробництва популярних квадрокоптерів серії Phantom, Inspire, Мультикоптер Spreading Wings. Крім квадрокоптерів DJI займається виробництвом політних контролерів, кріплень для камер і інших аксесуарів для квадрокоптерів. Компанія DJI відома у всьому світі неперевершеною якістю своєї продукції і високим рівнем інноваційності своїх платформ. Саме тому ELITE BIKE пропонує вашій увазі різні галузеві рішення, засновані на платформах DJI.

Наша компанія ELITE BIKE є офіційним дилером продукції компанії DJI в Україні.

У нашому інтернет магазині ви можете купити квадрокоптери і мультикоптери DJI: Phantom 3 Professional, Phantom 4, Phantom 4 Pro, Phantom 4 Pro +, квадрокоптери Inspire, MAVIC, а також іншу спеціалізовану техніку: 4К-відеокамера DJI OSMO, стабілізаційні підвіси DJI RONIN, рюкзаки і всі необхідні аксесуари з комплектуючими.

Кожному покупцеві, при здійсненні покупки, ми здійснюємо майстер клас! Ви також отримуєте розширене сервісне обслуговування по всій території України.

    

Вся продукція DJI, супроводжувана сертифікатами якості та відповідності необхідним стандартам, поставляється до нас безпосередньо з заводу виробника, відповідно, і регулюються всі ціни. До того ж, ми надаємо гарантію кращої ціни на товари DJI

.

Компанія DJI представила свій унікальний квадрокоптер Phantom 4 Pro, за допомогою якого були зроблені найприголомшливіші аерознімки і відео. Відмінна камера, потужні технології - все це і ще більше! І тепер цей літальний апарат ви можете купити в нашому магазині!