ELITE BIKE на EcoDriveShow 2017

У неділю, 24 вересня, в Києві відбулося масове шоу електротранспорту EcoDrive Show 2017. Захід проходив в самому центрі столиці - на Хрещатику. Учасником міг бути будь-який власник електричного транспорту. І, зрозуміло, в такому шоу неможливо не брати участь, адже наша компанія ELITE BIKE - лідер з продажу електротранспорту!

 

Мета Eco Drive 2017 - популяризація ідеї екологічно чистого і економічного виду транспорту, визначення стратегії його розвитку в міських умовах, обговорення питань успішного функціонування і розвитку транспортного потенціалу України. І в неділю був встановлений рекорд України по найбільшій кількості електромобілей в одному місці!

 

Взяти участь в цьому шоу приїхали власники електротранспорту зі всієї України. І сьогодні нам хочеться поділитися з вами нашим настроєм - дивіться фотозвіт.

Ми зібралися на Хрещатику і зареєструвалися. Почалося активне спілкування, всі обмінювалися досвідом, з цікавістю розглядали представлені нами новинки електротранспорту на ринку України.

 

Під час шоу будь-який бажаючий мав можливість протестувати персональний електричний транспорт (гіроборди, моноколеса, гіроскутери, електросамокати і електровелосипеди), взяти участь на ньому в змаганнях, ознайомитися з виробниками зарядних станцій і постачальниками електромобілів і послуг з їх обслуговування.

 

Інформативним було і спілкування з представниками офіційних імпортерів електромобілів і виробників зарядних станцій, можна було познайомитися з прибулими на захід електричними автомобілями - Nissan Leaf, Tesla Model S, Renault Zoe & Kangoo ZE, Mercedes-Benz B-Class Electric Drive, Ford Focus Electric, Hyundai IONIQ Electric, BMW i3, Smart Fortwo Electric Drive, Volkswagen e-Golf. Емоційним було і сама фіксація рекорду, а також вручення пам'ятних дипломів кожному учаснику Рекорда, вручення подарунків.

Ще ніколи в в одному місці не було такої великої кількості електротранспорту!

 

Участь нашої компанії ELITE BIKE на EcoDriveShow 2017 - це прекрасний шанс для вибору товару або послуги нашими клієнтами, котрі бажають побачити всі можливі пропозиції на одному ресурсі, що значно заощадить час і кошти, а також отримати консультації по кредитуванню "зеленого транспорту" від провідних банків України.

  

Дякуємо всім, хто приєднався до нас в цьому нефмовірному шоу!