ELITE BIKE - світ електротранспорту

Так як в XXI столітті ми живемо в переповнених містах в умовах постійного зростання вартості палива, необхідно активніше переходити на альтернативні джерела енергії. Одним із способів досягнення цієї мети є використання екологічно чистого електричного транспортного засобу.

Енергоозброєність персонального електротранспорту сьогодні прогресувала до стадії, коли електричні велосипеди з комплектом найкращих інновацій є в широкому продажі і доступні за цілком прийнятними цінами. Приходьте в наш магазин електротранспорту ELITE BIKE і ви переконаєтеся в цьому.

 

Електричні скутери, сігвеї, самокати, моноколеса, електромотоцикли, електровелосипеди - це транспорт сучасної людини, який дозволяє комфортно пересуватися по місту і в приміських поїздках, відчуваючи себе "на гребені хвилі".

Кросові / Міські велосипеди

 

Комфортні міські велосипеди

 

Тепер в нашому магазині - літаки і вертольоти!

Якщо ви завжди хотіли купити легкомоторний літак на автомобільному паливі, то тепер це стало можливо! Звертайтеся прямо зараз в нашу компанію - ми пропонуємо відмінні моделі літаків і вертольотів від надійного виробника за найвигіднішими цінами. Вибирайте швидкий, комфортний і безпечний повітряний транспорт.

  

Друзі, в нашому магазині також можете купити універсальні кріплення для велосипедів Thule та впевнено відправитись в довгоочікувану подорож. Літо ж!

А якщо ви ведете активний спосіб життя і любите подорожувати всією сім'єю, то пропонуємо вам новинки нашого магазину:

Ви можете знайти нас в соціальних мережах FaceBook і YouTube, де дізнаєтесб багато цікавих фактів про електротранспорт, новинки, і, що приємно, зможете купити бажаний транспорт по акційній ціні. Телефонуйте чи пишіть - будемо раді допомогти вам, адже ми працюємо для вас!

Магазин ELITE BIKE пропонує своїм покупцям консультативну допомогу 24/7 і доступну політику цінотворення.