ELITE BIKE: гарантія, сервісне обслуговування

Будь-який мрійник бажає творити. Ідеї ​​і наукові досягнення, які змінюють світ, завжди починаються з образів у свідомості творчих людей. І наша компанія ELITE BIKE, що є офіційним дилером DJI в Україні, прагне надати всі інструменти для втілення таких ідей.

Ми впевнені, що елетротранспорт, а сьогодні - саме квадрокоптери, відкривають абсолютно нові горизонти для творчості. Використовуючи дрони, ви з легкістю будете робити такі фотографії, про які раніше лише мріяли. Системи стабілізації для камер і літальних апаратів кардинально змінили можливості зйомки. Щодня в усьому світі створюються унікальні фотографії і відео, що дозволяють зберегти дорогоцінні моменти.

І всі ці високоякісні професійні зображення створюються завдяки пристроям DJI. За допомогою складних технологій компанія DJI розробляє практичні і максимально прості в експлуатації дрони.

Дрони DJI - це можливість надихати світ, змінювати його на краще.

Технології DJI використовують фахівці кіноіндустрії, сільського господарства, пошуково-рятувальних служб, охорони природи, енергетики та інших галузей. Квадрокоптери DJI допомагають зробити їх роботу набагато ефективніше і безпечніше, відкриваючи нові перспективи.

  

ELITE BIKE: гарантія, сервісне обслуговування

Компанія ELITE BIKE - офіційний дилер DJI в Україні, тому в нашому магазині ви можете не тільки придбати оригінальну продукцію DJI з офіційною гарантією від виробника, а й провести профогляд і ремонт.

  

Купуючи техніку, пов'язану з умовами ризику в польотах, необхідно бути впевненим в тому, що в разі заводських дефектів ви зможете отримати розширену діагностику і відповідний ремонт вашої техніки (при необхідності).

З питань гарнатії і сервісі послуг товару, купленого в нашому магазині - звертайтесь за контактами:

Україна, м. Київ, Героїв Сталінграду 8, корпус 5 (біля ресторану "Желте Море")

Телефони:

+38 (097) 838-83-83 Київстар
+38 (050) 477-83-83 МТС
+38 (044) 222-63-83

e-mail: sale@elitebike.ua