Електровелосипеди серії Gocycle

У нашому інтернет магазині можна купити різні велосипеди - на будь-який смак. Але якщо ви вважаєте, що велосипед вдруге не винаходиться, то ви ще не бачили Gocycle.

Проектував це чудо техніки Річард Строп, інженер-дизайнер Формули №1. Йому вдалося не тільки вдосконалити модель, зробивши його не тільки транспортним засобом новітніх технологій, а й справжнім витвором мистецтва.

Електровелосипед Gocycle G3 (білий, синій і чорний) - це інноваційний вид еко-транспорту, оснащений нетиповою системою регулювання керма і сидіння. Складна конструкція велосипеда з мотором дозволяє складати його максимально швидко і зручно. До того, велосипед займає дуже мало місця, а для його транспортування автобусом, поїздом або літаком вам не знадобиться валізу або чохол ..

   

Переваги Gocycle G3: легка вага, стильний дизайн, повністю закрита ремінна передача Cleandrive® з автоматичною 3-х швидкісною коробкою передач Shimano Nexus, ланцюг захований в спеціальному кожусі (неможливо забруднити штани велосипедиста), додаток для смартфонів Gocycle Connect забезпечить повний контроль за функціями G3 , вбудований дисплей приладової панелі показує рівень заряду батареї, швидкість, передачі і ефективність.

Батарея велосипеда, яка розташована в рамі, дозволить велосипедисту з легкістю долати відстані до 80 км.

Електровелосипед Gocycle GS - це складаний електричний велосипед, який має незвичайну систему регулювання керма і сидіння, а так само досить компактні розміри в складеному вигляді. Удосконалена модель Gocycle - приклад відмінної ергономіки та дизайну.

    

З неймовірним ростом мегаполісів і заповнення їх автомобілями, в найближчому часі всім нам доведеться замислюватися про покупку компактних, зручних і практичних засобів пересування на короткі дистанції. Незважаючи на невеликі розміри, найбільш інноваційною частиною велосипеда Gocycle GS є невеликий електричний мотор, підключений до осі переднього колеса. Щоб допомогти велосипедисту піднятися на гору, заряду батареї вистачить на близько 20 хвилин безперервної їзди. Вам не доведеться потіти і втомлюватися при проїзді на складних дистанціях.
Просто, зручно і дуже ефективно - добиратися на роботу на велосипеді Gocycle GS.

Велосипед Gocycle - це один з найкрасивіших складних електровелосипедів, який ви можете купити в нашому магазині.